Ziemassvētku strītbola turnīrs bērniem

Ziemassvētku strītbola turnīrs bērniem

21.decembrī Talsu sporta namā norisinājās, nu jau tradicionālais, Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas treneru organizētais Ziemassvētku strītbola turnīrs bērniem. Šoreiz uz sacensībām ieradās 23 komandas no Talsu, Rojas, Kandavas, Kuldīgas un Tukuma novada sporta skolas. Komandas sacentās 3 vecuma grupās. Par turnīra veiksmīgu norisi rūpējās basketbola treneri Arkādijs Bajārs un Mārtiņš Ziediņš, spēles tiesāja basketbola nodaļas vecākie audzēkņi, un savu palīdzību raitākai turnīra gaitai neliedza pieredzējušais sporta speciālists Pēteris Poudžiunas.
1.grupā – 2002.gadā dzimušie un jaunāki zēni, uzvarēja komanda „Talsu SN” (Niks Grosbahs, Aleks Frīdenbergs, Dāvids Māls, 2.vietā Kandavas Buki (Kārlis Šenbergs, Kristers Šnikvalds, Aleks Frīdemanis), 3.vietā „Niknie Lāči” no Talsiem (Mārtiņš Cinis, Dāvis Indriksons, Rūdis Lasenbergs).
2.grupa – 2004.gadā dzimušas un jaunākas meitenes, 1.vieta „Roja 1” (Tīna Bernāne, Talita Zārda, Laura Dīriņa), 2.vietā – „Roja 2” (Kerija Kronberga, Enija Mitenberga, Zelda Cielava), 3.vietā – „Talsi 1” (Madara Balandina, Ketlīna Līna Grigorjeva, Terēze Zihelmane).
3.grupa – 2006.gadā dzimušie un jaunāki zēni, 1.vietā „Tukuma Dinamīts” (Mikuss Kurmahers, Gatis Vīnakmens, Emīls Arnis Vjakse), 2.vietā – „Talsu Knicks” (Rūdis Donis, Kaspars Irbe, Andrejs Ziediņš), 3.vietā – „Tukuma…” (Valters Brizga, Valters Bauers, Rihards Āķitis).
Visas 23 komandas par iegūtajām vietām un dalību turnīrā ieguva balvas un kārumus. Bērnu vārdā pateicība jāizsaka veikaliem „Rimi”, „Fans” un „Sporta punkts”, SIA „Ice Berry”, „Mauriņu konditoreja-1”, Henrijam Rosam, Raivim Klaužam un Armandam Gebaueram.

Basketbola nodaļas treneri

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts