Ziemassvētku rūķu darbnīca mazajiem VFS sportistiem Stendē

Ziemassvētku rūķu darbnīca mazajiem VFS sportistiem Stendē

Kad zemi pārklāj sniegs un pienāk klusais Ziemassvētku laiks, mazie VFS grupas bērni kopā ar vecākiem sāk gatavoties šim notikumam.  17.decembrī Stendes sporta centra zālē tika izveidota Ziemassvētku rūķu darbnīca, kurā pušķojām eglīti, gatavojām apsveikuma kartiņas  Ziemassvētku vecītim, mācījāmies Ziemassvētku deju.  Visi bija aizrautīgi iegrimuši nodarbēs, kad pēkšņi ieradās  Ziemassvētku vecītis.  Nezinu, kas bija vairāk pārsteigti – bērni vai vecāki?  Ar Ziemassvētku vecīti kopā “braucām Rīgu lūkoties”, dejojām deju, skaitījām dzejolīšus un saņēmām paciņas.

Priecīgus Ziemassvētkus visiem!

 

Natālija Joničenko,

VFS trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts