“Ziemassvētku kauss” vieglatlētikā – Ventspilī

“Ziemassvētku kauss” vieglatlētikā – Ventspilī

dsc_3546-copy

Foto no :  http://www.ventspils.lv/lat/sports/75020-ziemassvetku-kauss-vieglatletika#1

Dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, 21.decembrī vieglatlētikas treneris M.Štrobinders ar saviem audzēkņiem – Luīzi Zeļģi, Rēziju Bumbieri, Annu Krauzi, Edvardu Bernānu un Dāvi Ūdri, devās uz Ventspili, kur notika “Ziemassvētku kauss” vieglatlētikā. Olimpiskā centra „Ventspils” vieglatlētikas manēžā notika tradicionālās sacensības vieglatlētikā, kurās piedalījās vairāk kā 200 sportisti no Latvijas pilsētām un novadiem.

Pēc sacensībām treneris atzīst, ka audzēkņi ir malači, jo izdevušies labi starti, uzrādot sekojošus rezultātus:

Luīze – augstlēkšanā 1,55m – IV vieta

Rēzija – 60m/b 12,11s – I vieta

Anna – tāllēkšanā  5,09m – V vieta un 60m 8,41s – VII vieta

Edvards – tāllēkšanā 5,31m – VI vieta

Dāvis – tāllēkšanā  6,19m – I vieta

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts