Ziemassvētku hokeja turnīrs pašiem mazākajiem

Ziemassvētku hokeja turnīrs pašiem mazākajiem

17.decembrī par godu Ziemassvētkiem Talsu ledus hallē savā mūžā pirmajā spēlē sacentās paši jaunākie hokejisti, kuriem ir tikai pieci vai seši gadi. Talsos uz draudzības spēli bija ieradušies mazie Brocēnu hokejisti. Spēle bija interesanta gan mazajiem spēlētājiem, gan vecākiem. Galvenais bija jauno hokejistu lielais azarts, un bieži par ripu cīnījās vienas komandas spēlētāji. Šoreiz veiksmīgāki bija mazie brocēnieki. Visi dalībnieki no trenera Māra Ziediņa saņēma saldumu paciņas. Pēc šīs spēles notika Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta spēle U-12 grupā, kurā sacentās “Talsu NSS/THK” un “Liepājas SS” komandas Spēle bija spraiga un beidzās neizšķirti 4:4. Sekoja pēcspēles metieni, kuros veiksmīgāki bija mūsu hokejisti.

 

Treneris M.Ziediņš

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts