Ziemas sezonas apskats TNSS U8 futbolistiem

Ziemas sezonas apskats TNSS U8 futbolistiem

Noslēdzies Kurzemes ziemas čempionāts futbolā telpās U8 vecuma grupā 2015.g.dz., U8 grupā Talsu novada Sporta skolas futbolisti piedalījās ar divām komandām TNSS un TNSS 2. Pirms ziemas sezonas sākuma notika intensīvs sagatavošanās posms. Aizvadītas vairākas draudzības spēles ar SK Ugāles un FS Kuldīgas futbolistiem, paldies treneriem Kirilam Rodionovam un Mārim Tilgalam par atsaucību. Bērniem tika dota iespēja piedalīties treniņnometnē ziemas brīvlaikā un arī pavasara brīvlaikā, kuras laikā tika apgūtas jaunas prasmes futbolā un ne tikai futbolā.   Šajā vecumā jaunie futbolisti spēlē bez rezultāta uzskaites, spēlē futbolu, lai gūtu prieku no spēles. U8 vecuma grupas futbolistiem šī ir pirmā sezona Kurzemes čempionātā, katrs sabraukums ir ka jauns izaicinājums. Jaunas pilsētas, jauni pretinieki, jauni treneri un skaļi atbalstītāji un visam tam pa vidu jāspēlē futbols, jāizpilda trenera norādījumi. Liels izaicinājums bērniem un, protams, arī treneriem. U8 futbolisti  aizvadīja trīs posmus: Ventspilī, Talsos un Saldū, katrā posmā aizvadītas 4 spēles.  Ziemas sezonai noslēdzoties, jaunie futbolisti uzsāk gatavošanos āra futbola sezonai 6 pret 6. 31.03-2.04 U8 futbolisti piedalīsies trīs dienu turnīrā Ventspils Cup 2023. Kurzemes čempionāta spēles sāksies aprīļa beigās. Aicinām uz futbola treniņu nodarbībām 2015.g.dz. bērnus Talsu 2.vidusskolas futbola laukumā pirmdien, otrdien un ceturtdien 15:30-17:00!

Treneris Mārcis Červoņikovs tel. 28676790 un Sandris Krūmiņš.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts