Ziemas Olimpiskās spēles Stendē

Ziemas Olimpiskās spēles Stendē

Stendes VFS mazie Ziemassvētku rūķi 18.decembrī satikās Ziemas Olimpiskajās spēlēs. Marša ritmos pavadīti, iesoļoja zālē uz Olimpiādes atklāšanu. Tika ienests Olimpiskais karogs un nodots sportistu zvērests. Olimpiādē Ziemassvētku rūķi piedalījās deviņos sporta veidos; slēpošanā, biatlonā, slidošanā, bobslejā, skeletonā, kamaniņu sportā, hokejā, kērlingā, tramplīnlēkšanā. Noslēgumā mazie censoņi izvēlējās sev tīkamā sporta veida bildi un izkrāsoja to, veidojot krāšņu bilžu mozaīku. Par savu centību katrs dalībnieks saņēma piemiņas diplomu un saldumu paciņu.

Paldies  mūsu atbalstītājiem, Talsu NSS darbiniekiem un Stendes pamatskolas darbiniekam Rolandam Zariņam, pasākuma materiālu un inventāra sagatavošanā. Lai visiem gaiši Ziemassvētki un brīnumiem pilns Jaunais 2020.  gads!

 

VFS trenere Natālija Joničenko un vecāki

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts