Ziemas kausa izcīņā volejbolā U-12 zēniem – 2.vieta!

Ziemas kausa izcīņā volejbolā U-12 zēniem – 2.vieta!

  1. – 24. 02. 2019. gadā Cēsīs notika Latvijas Volejbola federācijas “Ziemas Kausa izcīņas” sacensībās jauniešiem U – 12 grupā zēniem (2007.dz.g. un jaunāki), kur 11 komandu konkurencē Talsu NSS/Dundaga komanda ieguva otro vietu, tikai par vienu punktu zaudējot  Rīgas Volejbola skolai. Vēl startēja Jēkabpils SS, Kuldīgas NSS, Zvejniekciema vsk., Cēsu PSSK, Liepājas SSS, Jelgavas NSC, Ozolnieku SS, Daugavpils BJSS, Smiltenes PBJSS.

Komandas sastāvs:  Ernests Šmēdiņš, Niklāvs Mauriņš, Francis Blūmentāls, Kristers Šulcs, Niks Dišlers, Ralfs Engelbergs, Kevins Krasons,  Deivids Sidra, Ingars Blumbergs, Tomass Silavs, Emīls Grīnerts

Treneres: Gundega Lapiņa un Una Sila

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts