Zelta Volāns Baložu kauss #4 badmintonā

Zelta Volāns Baložu kauss #4 badmintonā

25.02.2023. Baložu vidusskolas sporta kompleksā notika 4.posma sacensības badmintonā „Zelta Volāns /Baložu kauss” 7 kategorijās. 8 Talsu novada Sporta skolas audzēkņi piedalījās 5 kategorijās.

A grupas vīriešu vienspēlēs 25 dalībnieku konkurencē Patriks Kandis ieguva 9. vietu, Henriks Godhards Jankevics – 17. vietu. A grupas sieviešu vienspēlēs Evelīna Freija ieguva 7.vietu no 9 spēlētājām.

B grupas vīriešu vienspēlēs Alekss Deniss Dimiņš no 19 dalībniekiem ieguva 13. vietu. B grupas sieviešu vienspēlēs no 21 dalībnieka 4 bija Talsu novada Sporta skolas audzēknes. Aurora Laizāne izcīnīja godalgoto 3. vietu, Andželika Zeiferte ieguva 7. vietu, bet Dārta Zandberga un Lība Zandberga –13. vietu.

B grupas sieviešu dubultspēlēs piedalījās 8 pāri. Evelīna Freija kopā ar Auroru Laizāni izcīnīja 1. vietu, Dārta Zandberga kopā ar Lību Zandbergu – 5. vietu, bet Andželika Zeiferte pārī ar Rīgas spēlētāju Māru Nevedomsku ieguva 7. vietu.

Treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts