Xjeans Latvijas klubu un komandu čempionāts 2023 badmintonā

Xjeans Latvijas klubu un komandu čempionāts 2023 badmintonā

4.-5.03.2023.  Jaunolaines sporta namā notika Latvijas klubu un komandu čempionāts badmintonā 2023.  Sacensības tika organizētas 2 līgās – Elites līgā un Augstākās meistarības līgā. Talsu novada Sporta skolas audzēkņi piedalījās abās līgās.

Visspēcīgākajā –  Elites līgā piedalījās 8 komandas. Talsu novada Sporta skolas komandu „Talsi 1” pārstāvēja Evelīna Freija, Melisa Romaņuka, Aurora Laizāne, Patriks Kandis, Henriks Godhards Jankevics un Aleksis Emiljans Kviesis.  Spraigā cīņā komanda „Talsi 1” ar 3-2 zaudēja komandai „Liepāja 1” un ieguva 8.vietu. Punktus par uzvarētām spēlēm izcīnīja Patriks Kandis vienspēlēs un Evelīna Freija kopā ar Melisu Romaņuku sieviešu dubultspēlēs, 3 setos uzvarot Liepājas badmintonistes M. Heizi un E. Smirnovu.

Augstās meistarības līgā TNSS komanda „Talsi 2” ar Dārtu Zandbergu, Lību Zandbergu, Fēliksu Kandi un Aleksi Denisu Dimiņu bija vecuma ziņā visjaunākā komanda. 9 komandu konkurencē „Talsi 2” ieņēma 9. vietu. Punktu komandas labā guva Dārta Zandberga, 3 setu spēlē uzvarot komandas „Dārta 2” spēlētāju Vanesu Varnovsku.

Treneris Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts