Volejbolisti aizvada 15. vasaras spēļu 3. posmu

Volejbolisti aizvada 15. vasaras spēļu 3. posmu

  1. augustā mūsu sporta skolas volejbola nodaļas audzēkņi aizvadīja Latvijas Volejbola federācijas 15. vasaras spēļu 3. posmu, Valgundē.

Šajā posmā mūsu mazākie audzēkņi, kuri startēja U-11 grupā, meitenes (M. Rodere- Roderte, L. Sūniņa, A. Pētersone, L. Kalnjāne, E. Jevstigņejeva) ieguva 11. vietu, bet zēni, startējot bez komandas līdera, dalīto 19-22. vietu (A. Vicinskis, K. Kalnjānis, A. Gumeņuks).  U-15 grupas zēni (K. Zemītis, G. Freibergs, S. Podkalns, E. Krūkliņš), rādot labu spēli, ieguva augsto 5. vietu.  Meitenes U-15 grupā ieguva 11. vietu (R.M. Eglīte, P.L.Andrejeva, K. Sūniņa, S.Zēles, S. Lubgane) un 14. vietu (E. Pēkšena, R. Birzleja, V. Goba, M.Gruika un N.Grīnberga).

Lielisku sniegumu atkārtoti demonstrēja U-13 grupas meitenes, kuras šoreiz ieguva 3. vietu (K.Vilsone, L. Rozenfelde, E. Reneslāce, A. Zoniņa un M.A.Stumbre). Šoreiz arī viena no U-15 grupas komandām, izcīnīja vietu uz pjedestāla – 1. vieta (L. Eglīte, K. Smildzēja, A.K. Dinsberga, D. Lubgane un E.Tirzmale).

Liels prieks par mūsu audzēkņu sniegumu, lielisko komandas garu un mīlestību pret volejbolu!

Treneri Santa Roze un Reinis Kalniņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts