VNT CUP 2021 Talsu NSS futbolistiem

VNT CUP 2021 Talsu NSS futbolistiem

Ventspilī tradicionāli septembrī norisinājās starptautiskais Ventspils Naftas Termināļa kauss futbolā U10 vecuma grupā. Šajā turnīrā piedalījās arī apvienotā Talsu Novada sporta skolas un Kuldīgas Futbola Skolas komanda, lai cīnītos ar Latvijā lielākajām futbola  akadēmijām. Turnīrā piedalījās 8 komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās, katras apakšgrupas 1. un 2. vieta turpināja cīņas par 1. – 4. vietu, bet 3. un 4. vieta apakšgrupā turpināja spēles par 5.  – 8. vietu turnīrā. Pirmajā dienā spraigā spēlē ar 1-0 tika uzvarētā mājiniece FA Ventspils, otrajā spēle daudz pārliecinošāks sākums un ar 3-0 uzvara pār SC Mārupi un grupas pēdējā spēlē smags pārbaudījums mūsu komandai pret BFC Daugavpils futbolistiem, parādījām raksturu un meistarību. Ar skaistiem vārtiem atzīmējās Mikus Jēkabs Himičs, kas izlīdzināja spēles rezultātu 1-1, otrā puslaika izskaņā, mūsu komandas uzbrucējs Miķelis Babris, gūstot uzvaras vārtus, ieveda FS Kuldīga/TNSS Sabile futbolistus fināla grupā, cīnīties par 1.- 4. vietu turnīrā. Otrajā dienā jau iepriekš prognozētais mazais fināls ar RFS(Rīgas Futbola skola), spraigā spēlē piekāpāmies ar 2:5. Otrā spēle pret zināmo FS Liepāja, pārliecinoša uzvara 3 – 1 . Trešajā spēle par 2.vietu turnīrā pret SC Mārupe pārliecinošs sākums 4-0, otro puslaiku iesākām negatavi un beigu rezultāts 4-4. Kopvērtējumā ierindojāmies 2. vietā. Turnīra labākais uzbrucējs TNSS/ Sabiles futbolists Miķelis Babris, komandas labākais spēlētājs Kuldīgas FS audzēknis Rihards Bieriņš.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts