Virslīgas un 1.līgas florbola komandas aizvadījušas spēles ar mainīgām sekmēm

Virslīgas un 1.līgas florbola komandas aizvadījušas spēles ar mainīgām sekmēm

Sestdien, 15.oktobrī savu izbraukuma spēli Kuldīgā aizvadīja Talsu NSS / Zerorisk komanda, kas piekāpās pagājušās sezonas 1.līgas finālistiem ar rezultātu 3:8. Spēles vērtīgākais spēlētājs – Gustavs Grahoļskis, kurš savā debijas spēlē 1.līgā izcēlās ar 2 vārtu guvumiem! Vēl pie vārtu guvuma tika Māris Ivanāns.

Svētdien, 16.oktobrī uzvaru svinēja Virslīgas komanda Talsu NSS / Krauzers, kas pārliecinoši ar 8:3 uzvarēja komandu SĀC. Spēles MVP – Markuss Skadiņš, kuram 3 rezultativitātes punkti (2+1). Veiksmīgi vārtos šajā sezonā debitēja Kristians Ralfs Lavendels, kurš tika galā ar 22 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie komandā – Artis Raitums 4 (2+2), Valters Kalnietis 3 (2+1), Ralfs Polis 2 (2+0), Uģis Adiņš 1 (0+1), Toms Akmeņlauks 1 (0+1) un Matīss Fogelis 1 (0+1).

Nākamās spēles:

Virslīga – Talsos 22.10. plkst. 15:00 pret RTU/Rockets

1.līga – Talsos 23.10. plkst. 16:00 pret Ķekavas Buldogs

 

Artis Raitums

Florbola treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts