Virslīgas spēle: Talsu NSS/Krauzers pārliecinoši uzvar RTU/Rockets, kas nodrošina 2.vietu regulārajā turnīrā

Virslīgas spēle: Talsu NSS/Krauzers pārliecinoši uzvar RTU/Rockets, kas nodrošina 2.vietu regulārajā turnīrā

Sestdien, 27. janvārī, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās virslīgas spēle – Talsu NSS/Krauzers pret RTU/Rockets komandu.

Spēles rezultātā Talsu komandai pārliecinoša uzvara – 9:2.

Rezultativitātes punkti – Mariss Bergmanis 4 (1+3), Uģis Adiņš 3 (2+1), Artis Raitums 3 (2+1), Adrians Spunde 2 (1+1), Mariss Šķuburs 1 (1+0), Matīss Fogelis 1 (1+0), Jānis Ragovskis 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (0+1), Sandijs Gabriels Siliņš 1 (0+1), Linards Putniņš 1 (0+1).

“Pretiniekam ļoti svarīga spēle, lai izcīnītu vismaz vienu punktu un paliktu augstākajā līgā. Kontrolējām spēli un pamazām veidojām momentus, bet diemžēl nespējām gūt vārtus, kas kontroli parādītu arī uz tablo. Beigās “salikām” visu pa plauktiņiem un pārliecinoša uzvara, kas nodrošina 2.vietu regulārajā turnīrā – šī ir augstākā vieta Talsu komandai, kāda jebkad ir bijusi,” uzsver treneris Artis Raitums.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts