Virslīgas spēle: Talsu NSS/Krauzers pārliecinoši uzvar, Niedrājam 6 vārti vienā spēlē savā debijas sezonā

Virslīgas spēle: Talsu NSS/Krauzers pārliecinoši uzvar, Niedrājam 6 vārti vienā spēlē savā debijas sezonā

Sestdien, 20.janvārī, Talsu Valsts ģimnāzijā Talsu NSS/Krauzers laukumā uzņēma Bauskas komandu.

Spēles rezultātā Talsu florbolisti uzvarēja pretinieku komandu ar 12:4.

Labākais spēlētājs – R. Niedrājs.

Rezultativitātes punkti – Rūdolfs Niedrājs 6 (6+0), Jānis Ragovskis 5 (1+4), Adrians Spunde 3 (1+2), Mariss Šķuburs 3 (1+2), Mariss Bergmanis 2 (0+2), Jānis Škutāns 2 (1+1),  Andrejs Šķerbergs 2 (1+1), Artis Raitums 1 (1+0).

“Labāko rezultātu spējam parādīt, spēlējot divās maiņās. Jau kārtējo spēli 1.maiņa parāda izcilu sniegumu, kas nodrošina pārliecinošu uzvaru spēlē. Noteikti varam izcelt Rūdolfa Niedrāja sniegumu – 6 vārti vienā spēlē savā debijas sezonā! Jāstrādā, lai arī 2.maiņa spētu parādīt pārliecinošu sniegumu,” stāsta treneris Artis Raitums.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts