Virslīgas komanda florbolā turpina uzvarēt

Virslīgas komanda florbolā turpina uzvarēt

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas florbola čempionāta sezona turpinājās gan Virslīgas, gan 1.līgas komandām. Virslīgas komandai pārliecinoša uzvara pret turnīra pastarīti RTU. Savukārt 1.līgas komandai zaudējums pret komandu no Ķekavas.

Talsu NSS / Krauzers komanda pēc sākumā ielaistiem vārtiem, atbildēja ar 14 bezatbildes vārtu guvumiem un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 15:3. Vārtos stabilu spēli aizvadīja Martins Rūsa Jansons, kurš tika galā ar 23 pretinieku metieniem. Komandas rezultatīvākais spēlētājs un spēles MVP – Ralfs Polis 7 (3+4). Vēl pie punktiem tika Artis Raitums 6 (3+3), Toms Akmeņlauks 5 (4+1), Klāvs Araks 3 (2+1), Valters Kalnietis 2 (1+1), Matīss Jorens Švedenbergs 1 (1+0), Mariss Bergmanis 1 (1+0), Markuss Skadiņš 1 (0+1), Matīss Fogelis 1 (0+1) un Aleksis Leperts 1 (0+1).

Talsu NSS / Zerorisk komandai neveiksme pret Ķekavas Buldogs ar rezultātu 2:5. Šis komandai ir jau 3. zaudējums pēc kārtas un vieta turnīra tabulas lejasgalā. Klāvs Vītols izcēlās ar pirmajiem gūtajiem vārtiem Latvijas čempionātā florbolā 1.līgā un tika atzīts par komandas vērtīgāko spēlētāju. Vēl pie punktiem tika Māris Ivanāns 1 (1+0), Aleksis Leperts 1 (0+1) un Mārtiņš Emīls Uzuliņš 1 (0+1).

Florbola treneris

Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts