Vieglatlēts Kārlis Lūkass Koloda – Latvijas čempions 60m/b un tāllēkšanā U-14 vecuma grupā!

Vieglatlēts Kārlis Lūkass Koloda – Latvijas čempions 60m/b un tāllēkšanā U-14 vecuma grupā!

Svētdien, 3.februārī Rīgas sporta manēžā notika Latvijas U-14 čempionāts vieglatlētikā telpās. Lai varētu piedalīties sacensībās, pirms tam bija atlases sacensības. Ļoti labi nostartējot atlases sacensībās, no Talsu novada Sporta skolas  uz Latvijas čempionātu “aizcīnījās” 5 vieglatlēti. Latvijas čempionātā pavisam startēja 276 vieglatlēti.

Teicams starts mūsu vieglatlētikas nodaļas audzēknim Kārlim Lūkasam Kolodam. Ar personīgo rekordu 9,50 Kārlis Lūkass izcīnīja 1.vietu 60 metru barjerskriešanā. Nepārspēts tāllēkšanā ar 5,18 m tālu lēcienu Kārlis Lūkass arī izcīnīja čempiona titulu.

Lepojamies!

Treneris Mārcis Štrobinders

Foto Ivars Koloda

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts