Vieglatlētikas sacensības Talsu sporta hallē.

Vieglatlētikas sacensības Talsu sporta hallē.

2016. gada 26. februārī Talsu sporta hallē notika vieglatlētikas sacensības D un E grupas zēniem un meitenēm. Uz sacensībām bez mūsu novada sportistiem bija ieradušies arī kaimiņi no Kandavas novada, tā padarot sacensības vēl interesantākas. Jaunajiem sportistiem bija iespēja sevi pierādīt piecās disciplīnās: tāllēkšanā, augstlēkšanā, 60 m un 400 m skrējienā, kā arī tāllēkšanā. Gandarījumu sagādāja sacensību dalībnieku kuplais skaits, kas radīja papildus konkurenci un tādējādi palīdzēja jauniešiem būt noturīgākiem pret pirmsstarta stresu jau nākamājās sacensībās. No Laucienes un Lībagiem startēja arī paši jaunākie vieglatlēti.No Laucienes labu sniegumu parādīja Madara Rekšņa ,bet no Lībagiem Kristians Bērziņš, Matīss Pucens un Kristīne Gulbe.
K.Kristapsons lepojos ar saviem audzēkņiem: Tomasu Aliksu, Krišjāni Bērziņu, Černovu Aleksandru, Grīnvaldi Nikolu, Jēkabsoni Katrīnu, Lielmani Elvi, Vadoni Markusu, Valdmani Aneti, Valteru Sandiju, Vīksni Armandu, Ziemeli Elizabeti. Lielākajai daļai šīs bija pirmās sacensības un galvenais uzdevums šajas sacensībās bija tikt galā ar pirmsstarta stresu, kas ļoti labi arī jaunajiem sportistiem izdevās. Īpaši treneris vēlas izcelt Sandiju Valteru ar ļoti labo startu 400 m skrējienā, kā arī Tomasu Aliksu ar uzvaru tāllēkšanā sasniedzot rezultātu 3,10 m.
Turpinām gatavoties nākamajām sacensībām, lai uzrādītu vēl labākus rezultātus! Visi audzēkņi pelnījuši uzslavas par drosmi piedalīties sacensībās, lepojamies ar mūsu sportistiem!
Treneri Raitis Treiģis-Treidis, Kaspars Kristapsons

Rezultāti
Vieglatl. DE grupa 26.02.16. Talsi – rez.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts