Vieglatlēte Luīze Katrīna Zeļģe LČ vieglatlētikā U-18, U-20 iegūst zeltu un bronzu!

Vieglatlēte Luīze Katrīna Zeļģe LČ vieglatlētikā U-18, U-20 iegūst zeltu un bronzu!

4.un 5.februārī Kuldīgā notika Latvijas Čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām. Talsu novada Sporta skolu tajā pārstāvēja Mārča Štrobindera audzēkņi Luīze Katrīna Zeļģe , Miks Oskerko , Edvards Mārtiņš Bernāns. Luīze augstlēkšanā ar rezultātu 1,78m izcīnīja 1 vieta , tāllēkšanā ar rezultātu 5,63m  – 3 vieta, Miks tāllēkšana aizleca 6,03 , augstlēkšanā 1,70 m , Edvards tāllēkšanā aizleca 5,37m.

“Ziemas sezonas galvenajās sacensībās šajās vecuma grupās lieliski nostartēja Luīze, kas augstlēkšanā atkārtoja savu personisko rekordu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Prieks arī par tāllēkšanu, kur sasniegts jauns personiskais rekords.” treneris M.Štrobinders

 

Treneris M.Štrobinders

Lepojamies!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts