VFS noslēguma pasākums Stendē “Kukainīši lieli, mazi…”

VFS noslēguma pasākums Stendē “Kukainīši lieli, mazi…”

Pirmdien, 27.maijā uz noslēguma pasākumu „Kukainīši lieli, mazi…” Stendes sporta centrā kopā ar vecākiem pulcējas Talsu NSS VFS audzēkņi, saņemot diplomus un balvas par sekmīgi apgūtu vispārējās fiziskās sagatavotības programmu 2018./2019. mācību gadā.

Veiksmīgi iejutušies mazo dzīvnieciņu lomās bērni un viņu vecāki līdzēja vardei ķert mušas, vabolei šķirot augļus un dārzeņus, lēkāja kā sienāži un apguva gliemežu gaitu, skrēja spārītes ātrumā, gāja pa grūto skudras ceļu, meklējot burtus un ciparus, skaitīja bizbizmārītes punktiņus, šķiroja pēc krāsas bumbiņas un tārpiņus. Noslēgumā bērni virpuļoja balonu dejā!

Paldies visiem par izturību, atsaucību, sportot prieku!

Natālija Joničenko, VFS trenere

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts