“Ventspils šķēpi 2021”

“Ventspils šķēpi 2021”

Š.g. 5. jūnijā Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā notika tradicionālās olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības “Ventspils šķēpi 2021”.

Ventspils šķēpi Ventspilī notika 40. reizi. Sacensības tika iedibinātas par godu Olimpiskajam čempionam Dainim Kūlam, kurš 1980. gada 27. jūlijā 21 gadu vecumā kļuva par XXII Olimpisko spēļu čempionu šķēpa mešanā, raidot šķēpu 91,20 metrus tālu.

Arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi un treneri piedalījās šajās sacensībās. Startēja gan vieni, gan otri. No sporta skolas audzēkņiem piedalījās Emīlija Oša, Alise Paipala, Elīza Andra Krūmiņa, Megija Mertena. Labu rezultātu uzrādīja Emīlija Oša, kura izcīnīja personīgo rekordu  un sacensībās ieguva 6.vietu. Elīzai Andrai Krūmiņai un Alisei Paipalai, šoreiz ne tik labs rezultāts, pievīla tehniskais izpildījums.

Sacensībās startēja arī treneri Miks Oskerko un Rolands Štrobinders. Rolands izcīnīja 2.vietu, bet Miks 6.vietu.

Vieglatlētikas nodaļas audzēkņi aktīvi gatavojas LVS kausiem un čempionātiem – tuvākās sacensības notiks Saldū, LVS/ Sportland kauss 2.posms.

 

Treneris Mārcis Štrobinders

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts