Velo brauciens pa Talsu apkārtni!

Velo brauciens pa Talsu apkārtni!

4Variants

 

Mērķis un uzdevumi

Veicināt veselīgu dzīves veidu, aktualizēt kustību svarīgumu iedzīvotāju vidū, kā arī pievērst uzmanību apkārtējās vides kvalitātei un popularizēt riteņbraukšanu Talsu novadā, uzsverot to, ka kā drošu, videi draudzīgu un ekonomisku pārvietošanās veidu. Popularizēt Talsu pilsētu un novadu kā velo tūrismam piemērotu vietu.

Vieta un laiks

Pasākums notiks sestdienā, 2015.gada 25.aprīlī, Talsos. Velobraucienu starta un finiša vieta – Talsu sporta nams. Izbraukšana 11:00.

Pasākuma vadība

Pasākumu organizē veloveikals „Grandios” ,sadarbībā ar Talsu pašvaldību un Talsu sporta skolu un Talsu tūrisma centru.

Maršruts

Brauciens notiks pa Talsu apkārtni, mierīgā tempā.

Serviss dalībniekiem

Velosipēda tehnisko problēmu gadījumā, palīdzību un velo servisa pakalpojumus pasākuma dienā nodrošina SIA „Grandios” personāls.

Dalībnieku ievērībai

Braucienā drīkst piedalīties ar jebkura tipa velosipēdu braukšanai tehniskā kārtībā. Brauciena organizatori nenes atbildību par dalībnieku iespējamām traumām brauciena laikā. Katrs sacensību dalībnieks, piesakoties velo braucienam, apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savu veselības atbilstību izvēlētās distances veikšanai, ka ievēros ceļu satiksmes noteikumus un brauciena nolikumu.

Dalībniekiem, kas jaunāki par 12 gadiem, braucienā atļauts piedalīties tikai kopā ar vecākiem, dalībniekam jābūt velo ķiverei. Dalībnieki, kas jaunāki par 12 gadiem, reģistrējoties bez vecāku atļaujas, braucienam netiek apstiprināti. 

Izmaiņas sacensības nolikumā

Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā. Organizatori nav atbildīgi par to, ka dalībnieki nav iepazinušies ar nolikumu. Ja nepieciešama plašāka informācija, lūdzu sazināties ar brauciena organizatoriem – Guntaru Sideļski- 28376408, vai SIA ”Grandios”

VAIRĀK INFO – http://grandios.lv/index.php?route=product/category&path=91_172_247http://grandios.lv/index.php?route=product/category&path=91_172_247 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts