Veiksmīgs Latvijas čempionāts 2016 mūsu airētājam Robertam Akmenam

Veiksmīgs Latvijas čempionāts 2016 mūsu airētājam Robertam Akmenam

Latvijas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja tikai viens pārstāvis- Roberts Akmens, bet tas neliedza Talsiem tikt pie septiņām medaļām, divām bronzām, vienu sudraba un četrām zelta medaļām. Roberts savos 200m pieļāva pāris kļūdas un tādējādi finišēja 3.vietā. Bet jau nākamajā dienā, kur startēja visās laivu klasēs, izcīnīja trīs zelta medaļas 500m distancē, neskatoties uz to, ka bija jāstartē ik pēc stundas. Roberts Akmens spēja to izturēt un kļuva par Latvijas čempionu 500m distancē. Roberts savu sezonu vērtē diezgan viduvēji, apzinās savas kļūdas un saprot pie kā jāstrādā.

Lepojamies!

DSC_1262 DSC_1718 collage

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts