Veiksmīgi sākusies jaunā florbola sezona

Veiksmīgi sākusies jaunā florbola sezona

Latvijas 30. čempionāts florbolā veiksmīgi iesācies Talsu NSS / Krauzers komandai, kura negaidīti pārliecinoši apspēlēja Ķekavas Buldogs komandu ar rezultātu 8:2. Rezultatīvākais Talsu komandā bija Toms Akmeņlauks ar 4 (3+1) punktiem. Zīmīgi, ka šī Tomam bija pirmā spēle jeb debija Talsu komandas kreklā.

Lielisku spēli aizvadīja vārtsargs Sandijs Gabriels Siliņš, kurš atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem un tika atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju.

Vēl ar punktiem atzīmējās Valters Kalnietis 2 (1+1), Artis Raitums 2 (0+2), Mariss Bergmanis 1 (1+0), Ralfs Polis 1 (1+0), Matīss Jorens Švedenbergs 1 (1+0), Dilans Kronentāls 1 (1+0), Matīss Fogelis 1 (0+1),   Andris Blumbahs 1 (0+1) un Klāvs Araks 1 (0+1).

Nākamā spēle Virslīgas komandai izbraukumā 17.septembrī plkst. 19:00 pret FS Masters/ Ulbroka.

Savukārt 18.septembrī plkst. 16:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē sezonu uzsāks 1.līgas komanda Talsu NSS / Zerorisk, kas sacentīsies pret Liepājas Kuršiem.

 

Artis Raitums

Florbola treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts