Veiksmīgā hokeja sestdiena!

Veiksmīgā hokeja sestdiena!

  1. novembrī mūsu novada hokejisti spēlēja gan mūsu ledus hallē, gan kaimiņu pilsētā — Tukuma ledus hallē.

Tukuma ledus hallē notika turnīrs U—9 vecuma grupas hokejistiem.  Laukumā cīnījās mūsu visjaunākie hokejisti. Mazie spēlētāji spēlēja šķērsām lielajam laukuma, un līdz ar to spēles bija ļoti dinamiskas. Spēļu likteni bieži vien izšķīra laba vārtsargu spēle, kā arī uzbrucēju meistarība. Pirmajā spēlē sacentās «Talsu NSS/THK» un «Tukuma HK» komanda. Mūsējie uzvarēja ar rezultātu 4:2.  Nākošā spēle bija ar Olaines otro komandu —  šī spēle bija viena no interesantākajām. Sākumā veiksmīgāki bija olainieši, kuri izvirzījās vadībā ar rezultātu 3:0, taču tad mūsējie sasparojās un ne tikai panāca izlīdzinājumu, bet izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:3. Jāuzteic vārtsarga Rolanda Šabānova labā spēle vārtos, kā arī komandas cīņasspars. Nākošajā spēlē tika izcīnīta pārliecinoša uzvara pār «Brocēnu BJSS» komandu ar rezultātu 10:2. Finālspēle pret Olaines pirmo komandu bija vissaspringtākā, un tā noslēdzās ar neizšķirtu (1:1). Pēc nolikuma sekoja soda metieni līdz pirmajai kļūdai. Veiksmīgāki bija mūsējie, nekļūdīgi un meistarīgi nospēlēja Alekss Strēlnieks, kurš guva uzvaras vārtus. Talsu komanda turnīrā izcīnīja 1. vietu, lielu kausu, un spēlētāji saņēma zelta medaļas. Malači! Komandā spēlēja Alekss Strēlnieks, Gustavs Kondrāts, Martins Ziediņš, Gustavs Burnevics, Adrians Bīriņš, Mārcis Gricinskis, Laura Šabānova, Mārcis Āboliņš, Roberts Kronbergs, Kristaps Matrosovs, Raivis Rozīte, Kristers Liepiņš, Krišjānis Ernstons un Rolands Šabānovs.

Talsu ledus hallē notika arī novada atklātā čempionāta hokeja spēle starp «Talsu NSS/THK» un «Konstro». Līdzīgā un interesantā spēlē uzvaru izcīnīja «Talsu NSS/THK» jaunie hokejisti ar rezultātu 6:3. Sporta skolas komandā rezultatīvi spēlēja Andris Kronbergs (3+0), Juris Perekrests (1+1), Anrijs Krūmiņš (1+1), Ralfs Mednis (1+0), Roberts Raudziņš (0+2), Eduards Siliņš (0+1), Andris Češenoks (0+1); «Konstro» komandā — Jānis Grīnbergs (2+0), Jānis Krūklis (1+1), Mārtiņš Vahšteins (0+2), Juris Grudkins (0+1) un Reinis Dadzis (0+1).

Imants Ziediņš,

Sacensību organizators

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts