VEIKLO STAFETĒS uzvar Talsu sākumskolas komanda

VEIKLO STAFETĒS uzvar Talsu sākumskolas komanda

Š.g.7.decembrī Valdemārpilī notika Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde Veiklo stafetēs 2005.-2006.gadā dzimušiem bērniem. Stafetes vadīja trenere un sporta skolotāja Agnese Palameika. Šogad Veiklo stafetēs piedalījās 11 komandas no Talsu, Dundagas un Rojas novadiem.

Dalībniekiem bija sava veiklība jāpierāda 6 stafetēs. 1. vietu izcīnīja Talsu sākumskolas komanda, kurā startēja Līva Eglīte, Kristena Smildzēja, Megija Gruika, Endžija Birgere, Paula Eglīte, Renards Erķens, Kristaps Ozols, Roberts Vegners, Niklāvs Dambergs, Kārlis Krampe. 2.vietā palika Valdemārpils vidusskolas komanda, kuras sastāvā startēja: Deniss Kristiāns Jaunkalns, Austris Leja, Ralfs Šmits, Raimonds Zuļidovs, Kellija Indriksone, Guntra Širinova, Samanta Zdanoviča, Līga Laima Matisone, Daniels Niks Goldbergs, Vanessa Šmite. Trešā vietā šoreiz- Rojas vidusskolas komanda, kurā startēja: Kerija Dinsberga, Eva Kirilova, Deina Liepa, Tīna Bernāne, Agnis Andersons, Anrijs Krūmiņš, Rūdis Auniņš, Pēteris Alkšbirze, Ģirts Kirilovs. 4.vietā – Lībagu sākumskolas komanda, 5.vietā – Dundagas vidusskolas komanda, 6.vietā – Virbu pamatskolas komanda, 7.vietā Vandzenes pamatskolas komanda, 8.vietā – Talsu pamatskolas komanda, 9.vietā – Laucienes pamatskolas komanda, 10.vietā Sabiles vidusskolas komanda, 11.vietā Pastendes pamatskolas komanda.

Pateicoties Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstītajam projektam Veiklo stafešu uzvarētāji tika pie skaistiem apbalvojumiem. Pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem, kā arī 1.vietas ieguvēji tika pie kausa.

lsfp_logo

Rezultāti

2016-veiklo-stafete

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skolas

direktora vietniece izglītības jomā.

image45 image44 image41 image39 image34

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts