“Uzvarētāju kauss 2019” futbolā!

“Uzvarētāju kauss 2019” futbolā!

Talsu novada Sporta skolas U8 futbola komanda rudeni iesāk ar “Uzvarētāju kausu 2019”,  ko rīko FK Tukums 2000. U8 vecuma grupā piedalījās 7 komandas: divas komandas no Lietuvas un piecas no Latvijas. Trīs dienu garumā komandas aizvadīja spēles pēc apļa sistēmas, kurā komandas spēlēja katra ar katru vienu reizi. Pirmajā dienā pirmajā spēle TNSS/SABILE futbolisti tikās ar Lietuvas BFA(Baltijas Futbola Akadēmija)komandu. Aizraujošā spēlē tik piedzīvots zaudējums 0:1. Otrajā spēlē tikāmies ar JFC Dobele futbolistiem, kurus pārspējām ar 4:0. Otrajā dienā, pirmā spēle ar mājiniekiem FK Tukums 2000 futbolistiem, kur izcīnīts draudzīgs neizšķirts 1:1, otrā spēle ar komandu no Lietuvas FK Babrungas – paliecinoša uzvara 11:1. Trešajā dienā pirmā spēle ar spēcīgo SK Super Nova futbolistiem, kurā TNSS/SABILE futbolisti parādīja raksturu un izcīnīja skaistu uzvaru 4:3, pēdējā spēle ar FK Nīca sportistiem kur TNSS/SABILE futbolisti dominēja laukumā un rezultātā pārliecinoša uzvara 5:0. Kopvērtējumā 1.vieta BFA(Baltijas Futbola Akadēmija) 2. vieta TNSS/SABILE un 3.vieta SK Super Nova.

TNSS/SABILE komandā spēlēja: Edvards Markuss Millers, Jēkabs Mikus Himičs, Everts Jānis Himičs, Miķelis Babris, Krišjānis Cīrulis, Raivis Āboliņš, Ronalds Grīnbergs, Marks Dadzis, Ralfs Tarasovs, Artūrs Goldmanis-Reimarts.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts