U18 futbolisti aizvada otro spēli Latvijas Čempionātā

U18 futbolisti aizvada otro spēli Latvijas Čempionātā

Talsu novada Sporta skolas U18 futbola komanda  aizvadīja otro LČ spēli un sīvā cīņā piekāpās FK Auda vienaudžiem ar rezultātu 0-1.

Pirmajā puslaikā  laukumā dominēja mūsu futbolisti, tomēr nespēja uzbrukumu noslēgt ar vārtu guvumu. Otrajā puslaikā jau pašā sākumā mūsu aizsargs nopelna otro dzelteno kartīti un atstāj komandu mazākumā, kas deva iespēju pretiniekiem  noslēgt vienu no uzbrukumiem  ar vārtu guvumu. Neskatoties uz mazākumu, komanda nospēlēja labi. Lieliska spēle Rihardam Gedrovicam un  vārtsargam Rihardam Brizgam. Komandā vēlos uzslavēt aizsargus Mārci Krūmiņu, kā arī  Ričardu Grasmani.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts