U15 florbola spēle pret Aizkraukles NSS: Talsu NSS/Krauzers izcīna uzvaru intensīvā cīņā

U15 florbola spēle pret Aizkraukles NSS: Talsu NSS/Krauzers izcīna uzvaru intensīvā cīņā

Sestdien, 28.oktobrī, Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās florbola spēle U15 grupai.

Intensīvā cīņā Talsu NSS/Krauzers uzvarēja Aizkraukles NSS komandu. Rezultāts 3:2.

Pirmo periodu Talsu florbolisti zaudēja ar rezultātu 0:1.

“Otrajā periodā pēc Toma Tramdahta precīza metiena panācām 1:1, bet prieki bija īsi, jo aizkrauklieši atkal izvirzījās vadībā. Perioda izskaņā divus identiskus pretuzbrukumus no Jāņa Šķerberga piespēlēm realizēja Gustavs Mucenieks, panākot rezultātu 3:2. Trešajā periodā rezultāts vairs netika mainīts un Talsu NSS/Krauzers komanda ieguva trīs punktus turnīra tabulā. Kārtējā lieliskā spēle komandas vārtsargam Emīlam Zandbergam, atvairīti 11 no 13 pretinieku metieniem,” stāsta treneris Mārtiņš Maķevics.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts