U10 noslēdz futbola sezonu telpās ar iegūto 3.vietu

U10 noslēdz futbola sezonu telpās ar iegūto 3.vietu

U10 noslēdz futbola sezonu telpās ar iegūto 3.vietu no 12 komandām Kurzemes zonā.  2023.gada LFF Kurzemes FC rīkotajās jaunatnes sacensībās Kurzemes čempionātā futbolā telpās notika vairākos sabraukumos.   Iespēju cīnīties finālā, kur tika noskaidrots ziemas posma uzvarētājs, izcīnīja arī Talsu komanda. Vēl fināla turnīrā iekļuva FK Ventspils 2013, FK Ventspils un Brocēnu komanda. Spraigās cīņās visas komandas aizvadīja fināla posmu un rezultāti bija ar mazu pārsvaru. FK Ventspils 2013 ar rezultātu 1-0 pārspēja Brocēnu vienaudžus un izcīnīja 1.vietu, bet Talsu NSS pārspēja FK Ventspils komandu un izcīnīja 3. vietu. Par labāko spēlētāju finālā atzina Robertu Žihu, bet uzslavas ir pelnījuši visi spēlētāji, īpaši Marks Dadzis, kurš neskatoties uz veselības problēmām  spēlēja, lai palīdzētu komandai. Telpu sezona ir noslēgusies un jāsāk gatavoties vasaras sezonai ar jauniem mērķiem un panākumiem.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts