U-19 basketbolisti Lietuvā – Jonišķos

U-19 basketbolisti Lietuvā – Jonišķos

DSC02561

9. un 10.maijā Talsu novada Sporta skolas U-19 basketbola komanda piedalījās turnīrā Jonišķos (Lietuvā). Komandai tas bija pēdējais turnīrs pirms izlaiduma Talsu novada Sporta skolā. Pretinieki bija Lietuvas jaunatnes basketbola līgas 1.divīzijas komandas un 2.divīzijas līdervienības.

Šoreiz neizdevās izcīnīt medaļas, tika iegūta 5.vieta. Komanda pārliecinājās par Lietuvas basketbola spēku un meistarību. Par turnīra labāko spēlētāju Talsu komandas sastāvā tika atzīts Rihards Veliks. Vēl komandā spēlēja Mikus Klaužs, Jānis Perekrests, Guntis Buks, Kaspars Zapackis, Martins Rullis, kā arī talsinieki, kuri spēlē citās VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas komandās – Pauls Bērziņš (Valmiera) un Ralfs Tipāns (Rīgas DSN). Jāpiebilst, ka R.Tipāns kopā ar Rīgas DSN komandu šogad ieguva 1.vietu VEF LJBL U-17 vecuma grupā.

Pēc turnīra tika dota iespēja apmeklēt Jonišķu basketbola muzeju, kur varēja apskatīt unikālas Lietuvas, Latvijas un citu valstu vēsturiskās fotogrāfijas, medaļas, sporta apavus (piemēram Arvīda Saboņa), formas tērpus utt. Muzeju iesakām apskatīt jebkuram basketbola entuziastam.

Treneri arī izsaka lielu pateicību jauniešu vecākiem, kuri jau no mazākajām grupām ir apmeklējuši savu dēlu basketbola spēles un bijuši neaizvietojami līdzjutēji.

Basketbola treneri Mārtiņš Ziediņš un Arkādijs Bajārs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts