U-15 VOLEJBOLISTES AIZVADĪJUŠAS LIELISKU NEDĒĻAS NOGALI LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ JAUNIETĒM

U-15 VOLEJBOLISTES AIZVADĪJUŠAS LIELISKU NEDĒĻAS NOGALI LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ JAUNIETĒM

Aizvadītajā nedēļas nogalē Talsu NSS U-15 volejbolistes aizvadīja pirmo sabraukumu Latvijas Jaunatnes čempionātā. Piektdienas vakarā meitenes tikās ar Zvejniekciema vsk. / Ādažu BJSS, diezgan līdzīgā cīņā mūsu meitenes guva uzvaru (3:2).  Sestdienā meitenēm notika divas spēles un divas uzvaras – pret Aizkraukles novada BJSS (3:1) un Liepājas rajona sporta skolu (3:0).

Paldies meitenēm par cīņassparu, līdzjutējiem par atbalstu, spēles tiesnešiem par lielisko darbu, kā arī Sabiles Sporta centra darbiniekiem un vadītājam Mārcim par viesmīlīgo uzņemšanu!

Trenere Santa Roze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts