U-13 grupas volejbolistes aizvadīja savas pirmās Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta spēles

U-13 grupas volejbolistes aizvadīja savas pirmās Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta spēles

Aizvadītajā nedēļā U-13 grupas volejbolistes aizvadīja savas pirmās Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta spēles.

1. aprīlī meitenes devās uz Valgundi, kur tikās ar Rīgas volejbola skolas komandām un Minusas volejbola skolu. Spēlēs piedzīvoti divi zaudējumi un divi neizšķirti. Šajā sabraukumā meitenes piedzīvoja lielisku spēli pret RVS 3, kur spēja parādīt raksturu un no rezultāta 13:20, ar lieliskām servēm un komandas darbu spēja izlīdzināt rezultātu līdz 20:20, kā arī iegūt seta uzvaras punktu, noslēdzot setu savā labā 21:20.

  1. aprīlī meitenes aizvadīja otro posmu Mārupē. Šeit tikāmies ar Jelgavas NSC, Jūrmalas SS un Mārupes SC. Pirmajā spēlē nospēlēts neizšķirti ar Jelgavas komandu, bet pret Jūrmalas SS un Mārupes SC gūtas divas skaistas uzvaras.

U-13 komandā spēlēja – Paula Zorģe, Elīna Kūpele, Estere Jevstigņejeva, Alise Pētersone, Marta Rodere-Roderte, Emija Kadiķe un Mihelina Marta Čuhnova.

Trenere Santa Roze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts