U-13 basketbolistiem sekmīgs sabraukums

U-13 basketbolistiem sekmīgs sabraukums

Divas dienas, 27. un 28. februārī, Rīgā norisinājās kārtējais minispēļu sabraukums U-13 vecuma zēniem. Talsu zēniem pirmajā spēlē pretinieki bija alūksnieši, kuri tika pārspēti ar 49:34, otrajā dienas spēlē pretī nāca Gulbene, kurai ļoti sīvā spēlē diemžēl nācās piekāpties – 50:54.

Otrajā dienā tika gūtas divas vieglas uzvaras, pirmajā spēlē tika pārspēti Jūrmalas jaunie basketbolisti ar 58, 39, kā arī pēc tam Alfrēda Kraukļa VEF otrā komanda – 69:33.

Jāatzīmē, ka mūsu komandā lielākā daļa spēlētāju ir 2004. gadā dzimuši, kamēr citas komandas veido 2003. gada dzimuši puikas. Tāpēc varam paslavēt puišu lielo cīņassparu. Labākie šajā sabraukumā mūsu sastāvā bija Dāvids Māls, Rūdis Lasenbergs, Renārs Šimpermanis un Patriks Reimanis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts