U-11,U-12,U-13 FUTBOLISTU PANĀKUMI DECEMBRĪ

U-11,U-12,U-13 FUTBOLISTU PANĀKUMI DECEMBRĪ

1_2

Foto no augusta. Futbola nodaļas treneri Aivars Eņģelis un Jānis Motivāns.

6.decembrī sezonu futbolā iesāka TNSS ar U-13 (2002-2003 gadā dzimušajiem zēniem), kas ar rezultātu 3:2 uzvarējām Durbes komandu, bet ar 2:3 piekāpāmies Grobiņas vienaudžiem. Ļoti interesants posms, kurā tikāmies ar vienlīdzīgām komandām. Ja vienā spēlē spējām sevi sakārtot un labot kļūdas, tad otrajā no rezultāta +2 piedzīvojām zaudējumu. Pieļāvām dažas individuālas kļūdas, kas ļāva pretiniekam viegli gūt vārtus un vēl pēdējos uzbrukumos mazliet pietrūka veiksme, kā arī psiholoģiskā barjera. Šajā posmā gribu uzslavēt komandas spēli, jo individuāli pieļāvām pa kādai kļūdiņai. Nespējām realizēt ļoti daudz iespējas un tāpēc jāpievērš uzmanība pie šīm niansēm.

13.decembrī pirmo ziemas turnīra posmu futbolā izbraukumā Saldū aizvadīja U-11 (2004-2005 gadā dzimušie zēni). Šajā posmā visas spēles piekāpāmies ar rezultātiem Venspils 0:3 ar Saldus 1:3, bet Grobiņa 2:4. Šāda komanda bija sakomplektēta pirmo reizi un esmu apmierināts ar puišu sniegumu. Sākumā nespējām atrast īstās pozīcijas, bet spēlēm ritot sakārtojām spēles raksturu un, ja pirmā spēle bez gūtajiem vārtiem, tad nākošajās spējām iesist. Galvenais rādītājs , ka divās spēlēs pirmie puslaiki noslēdzās 0:0. Pielaižot kļūdas devām iespēju pretiniekiem. Treneri ļoti vēlas uzslavēt Kārli Krampi un Denisu Jaukalnu par savu enerģiju un atdevi spēlei.

20.decembrī mūsu U-12 (2003.gadā dzimušie zēni) futbolisti pirmo ziemas sezonas posmu futbolā aizvadīja Talsos NSS, tiekoties ar Saldus un Brocēnu komandām. Posmā ar 5:1 uzvarot Brocēnu vienaudžus, bet ar 0:2 piekāpāmies Saldus vienaudžiem. Ja vienu spēli aizvadījām ar pārsvaru laukumā un pārliecinošu rezultātu, tad otrā spēlē nespējām gūt vārtus, kaut arī vairāk kontrolējām spēli. Komanda epizodiski nenospēlēja un ielaidām nevajadzīgus vārtus ar Saldus vienaudžiem. Komandai pietrūka veiksme, kas savukārt palīdzēja pretiniekam.

Ir jāpiestrādā pie dažiem taktiskiem elementiem, bet visumā treneru korpuss ir apmierināts ar komandas sniegumu. Laukumā spēles laiku devām visiem spēlētājiem un Kaspars Lejnieks atzīmējās ar gūtiem vārtiem.

Gribās šajā spēlē pateikt paldies visiem audzēkņiem, jo Ralfs Burka ir ļoti lielu darbu pielicis individuālai tehnikai, bet kā stabilāko varam atzīmēt Niku Smilškalnu.

Audzēkņus sacensībām sagatavo Futbola nodaļas treneri Aivars Eņģelis un Jānis Motivāns.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts