U-10 futbolisti noslēdz 2019.gada Kurzemes Jaunatnes futbola čempionātu!

U-10 futbolisti noslēdz 2019.gada Kurzemes Jaunatnes futbola čempionātu!

Aizvadīts  2019.gada Kurzemes Jaunatnes futbola čempionāts 8 pret 8 U-10 vecuma grupai. Pirmo gadu iesākām spēlēt “nedaudz lielāku futbolu”. Pirmajos sabraukumos spēles nevedās pārāk labi, pirmajā sabraukumā tika nospēlētas 3 spēles, uzvarējām vienu spēli, bet piekāpāmies divās.  Pirmajās spēlēs  valdīja neliels apjukums, jo spēlētāji vēl neapzinājās, kur katram jāatrodas. Nākamajā sabraukumā devāmies uz Grobiņu ar jauniem spēkiem un apņēmību. Tur tika aizvadītas 2 spēles pret  mājinieku komandām.

Pēc tam devāmies uz Kuldīgu, kur tika aizvadītas 2 spēles. Pret grupas līderiem un čempioniem KULDĪGAS NSS 2 komandu pirmajā puslaikā pat bijām vadībā 1:0, bet  otrā puslaika pirmajās 5 minūtēs ar precīzu tālsitienu izcēlās Kuldīgas komandas spēlētājs, kurš raidīja bumbu vārtu labajā stūrī. Šoreiz mūsu vārtsargs nebija glābējs, Rezultātā zaudējām Kuldīgas komandai ar 3:1, bet pirms tam, aizvadot spēli pret  KULDĪGAS NSS komandu, kur spēlē 2010. gadā dzimušie futbolisti, guvām uzvaru ar rezultātu 3:1.

Pēdējā sabraukumā aizvadījām 3 spēles.  Tās aizvadījām uz pozitīvas nots. Pirmajā spēlē ar 3:1 uzvarējām Grobiņu komandu. Diemžēl piekāpāmies Saldus komandai ar 2:0, bet pēdējā spēlē, izmantojot izdevības,  ar rezultātu 5:1 uzvarējām Brocēnus. Mūsu jaunie futbolisti bija apmierināti un prieka pilni, lai arī rezultātā mūs no trešās vietas mūs šķīra tikai 4 punkti, jaunie futbolisti ir apņēmības pilni par medaļām cīnīties nākošajā sezonā.

Treneris Sandris Krūmiņš un komanda:  Mārcis Roderis – Roderts, Markuss Planders, Hugo Kantenieks, Roberts Apinis, Valters Bīriņš, Reinis Kurāts, Ratmirs Pirijevs, Voldemārs Freimanis, Rihards Kurenkovs, Eduards Lāže, Ralfs Vītols, Olivers Kiršentāls.

Paldies puišiem par vasaras sezonu!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts