Kopīgs treniņš sestdien pa “Talsu Velokross 2014” trasi

Kopīgs treniņš sestdien pa “Talsu Velokross 2014” trasi

plakāts īsts

 

Talsu Velokross 2014

Iepazīšanās ar trasi tiek rīkota sestdien, plkst. 16:00 no Sporta nama

(Kareivju ielā 12)

Svētdien, 25. maijā, visi riteņbraucēji aicināti piedalīties velo sacensībās “Talsu Velokross 2014″.

Sacensībās dalībnieki varēs izvēlēties savām spējām un vecumam atbilstoša garuma distanci, būs arī Tautas klases un bērnu distances. Trase tiks izveidota pilsētā sākot no Sporta nama, gar skeitparku un apkārt Vilkmuižas ezeram, līdz ar to būs interesanta ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem.

 Tā kā balvu fondā Elites klasē sievietēm un vīriešiem atbalstītāji Dr. Astrātova ķirurga privātprakse un velo veikals „Grandios”, sarūpējuši pieklājīgas naudas balvas, cīņa trasē solās būt spraiga.  Citās grupās atbalstītāji būs parūpējušies par balvām ātrākajiem. Jau iepriekš Paldies atbalstītājiem Talsu novada pašvaldībai, EpicPrint, Sia Klints Būve, Rrrooomm un IceBerry, Sia Grandios un Dr. Astrātova ķirurga praksei.

Pieteikšanās – iepriekš sūtot pieteikuma veidlapu uz sportaskola@talsi.lv vai uz vietas sacensību dienā.

 

Sacensību nolikumsNolikums 2014 (1)

Pieteikuma veidlapapieteikuma forma

 

 

 

VIDEO NO TRASES: https://www.youtube.com/watch?v=RewkZ4NU4vI&feature=youtu.be

VIDEO – TRASES PILNS APLIS: https://www.youtube.com/watch?v=bUoIYsVzaQo

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts