Turnīrs Čehijā 2016.gada nogalē

Turnīrs Čehijā 2016.gada nogalē

No 25.-31.decembrim Talsu NSS/THK devās uz U-12 grupas turnīru Čehijā, pilsētā Česka Lipa. Starptautiskajā turnīrā kopā piedalījās 10 komandas no Čehijas, Slovākijas, Polijas, Vācijas un Latvijas. 6 komandas pārstāvēja Čehiju, no pārējām valstīm pa vienai komandai. Turnīrs norisinājās 3 dienu garumā, kurā komandas tika sadalītas divās apakšgrupās.

25.decembra vakarā notika izbraukšana no Talsu Sporta nama. Šis bija pirmais turnīrs, kurā puišiem nācās pavadīt veselu diennakti garajā ceļā. Čehijā ieradāmies 27.decembra vakarā, kur mūs sagaidīja laipnais turnīra organizators, viņš mums ierādīja viesnīcu un ģērbtuvi ledus hallē. Tālāk sekoja vakariņas, pēc kurām bija nepieciešams kārtīgs miegs, lai nākamajā dienā būtu gatavi pirmajai spēlei pret vietējo komandu – HC Česka Lipa. Jāpiebilst, ka pirmā spēle notika puišiem neierastā laikā, plkst.9:00 no rīta. Tādēļ trenerus māca šaubas par spēles norises gaitu. Tomēr U-12 puiši nepievīla trenerus un sīvā cīņā izcīnīja uzvaru – 1:0. Par spēles labāko spēlētāju, turnīra organizatori, atzina Talsu NSS – THK uzbrucēju V.Niedrāju. Tajā pašā dienā tika aizvadīta spēle pret komandu Black Sheep. Arī šajā spēlē mēs izrādījāmies labāki, rezultāts- 4:1. Par labāko  Talsu komandas spēlētāju tika atzīts V.Ščerbakovs. Pirmā diena tika aizvadīta veiksmīgi. No apakšgrupas (5 komandas) tikai 2 komandas varēja izcīnīt vietu uz pusfinālu. Līdz ar to mums bija svarīgi veiksmīgi aizvadīt 3 un 4 spēli, lai tieši mūsu komanda varētu turpināt turnīru. Pirms 3 spēles bija vajadzīgs treneru uzmundrinājums, lai puišiem rastos lielāka motivācija uzvarēt. Šīs spēles laikā bija jūtama pamatīga spriedze. Laukumā tikās Talsu NSS/THK pret MKS SokolyTorun. Gan mūsu, gan pretinieku komandai bija svarīgi izcīnīt uzvaru, lai tiktu pusfinālā. 4 minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija 1:1, bet no Talsu komandas kapteiņa K.Grahoļska piespēles, E.Jaunķierpim izdevās gūt vārtus. Spēle beidzās ar rezultātu 2:1, par spēlēs labāko spēlētāju tika atzītsvārstsargsM.Drīksne. Savukārt apakšgrupas pēdējā spēle bija pret TJ Veseli n./Luž, kura bija izšķirošā par pirmo vietu. Čehijas tiesneši palīdzēja uzvarēt pretinieku komandai. Mēs piekāpāmies ar rezultātu 0:1. Šī spēle mūsu puišiem izrādījās emocionāli visgrūtākā, jo bija manāms pārdzīvojums par tiesnešu negodīgo lēmumu. Par spēlēs labāko spēlētāju tika atzīts Talsu NSS/THK aizsargs K.Grahoļskis. Trešā diena Talsu komandai sākās ar pusfināla spēli, kurā tikās ar HC Decin, komanda turnīrā ieguva 1.vietu. Pret šo komandu piedzīvojām sagrāvi – 2:9. Saprotot to, ka mums neizdosies spēli uzvarēt, gatavojāmies nākamajai spēlei par 3.vietu. Spēlē pret 3.vietu mūs atkal sagaidīja TJ Veseli n./Luž. Šoreiz U.Ķierpe vienojās ar pretinieku komandas treneri par to, lai spēle noritētu godīgi. Spēle beidzās 0:1, Čehijas komandas labā. Talsu TNSS/THK ieguva 4.vietu. Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts M.Drīksne.

Lielu paldies sakām vecākiem, sponsoriem un atbalstītājiem par to, ka kopā ar mums izdzīvoja šo turnīru!Šis turnīrs mums deva neizsakāmi lielu pieredzi, ko nespētu gūt mājās. Atrodoties vairākus tūkstošus kilometru attālumā, apzinājāmies savu patieso komandas spēku.

TNSS/THK treneri: U.Ķierpe un R.Brālis

hokejs_čehija

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts