Treniņnnometne Zviedrijā: biatlonisti gatavojas jaunajai sezonai

Treniņnnometne Zviedrijā: biatlonisti gatavojas jaunajai sezonai

No 1.-20.novembrim Zviedrijas pilsētā Idrē norisinās Latvijas biatlona federācijas treniņnometne – biatlonistu gatavošanās jaunajai sezonai treneru Kārļa Vanaga, Ieva Cēderštrēma un Hanne Güssow Thoresen uzraudzībā.

Šajā nometnē piedalās arī Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi Kristiāns Kārlsbergs un Erasts Bobrovs.

Puiši gatavojas Pasaules jauniešu čempionātam, Eiropas junioru kausiem un Eiropas junioru čempionātam.

“Šobrīd trenējamies jaunajai sezonai pirmā sniega nometnē Idre Fjäll. Šeit mums ir dažādi treniņi – no rītiem parasti ir kompleksie treniņi, kur slēpojam un šaujam. Parasti otrajā treniņā ir klasika vai svaru zāle. Nometnes sākumā ar mums pastrādāja šaušanas trenere Hanna, kura ieteica dažādas lietas šaušanai un izlaboja kļūdas. Es arī šis kļūdas laboju un piedomāju pie dažām niansēm. Kopumā uzskatu, ka šī ir ļoti laba nometne, kurā var labāk sagatavoties jaunajai sezonai un saprast pēdējās lietas, kas būtu jāizlabo, lai sezonā viss būtu kārtībā un varētu sasniegt augstākos rezultātus. Paldies par atbalstu Talsu novadam un Talsu novada Sporta skolai, “ komentē Kristiāns.

“Pirmajā sniega nometnē iet ļoti labi. Šaušanā ir novērojami lieli uzlabojumi un zinu, pie kā ir daudz jāpiestrādā. Šai nometnei vēl bija piesaistīta norvēģu šaušanas trenere Hanna. Viņa palīdzēja saprast manas kļūdas šaušanā un pamācīja, kā tās novērst, lai nākotnē man būtu labāka šaušanas precizitāte. Trenēšanās ir daudz intensīvāka, nekā citus gadus, kas liek cerēt uz augstākiem rezultātiem šajā sezonā. Arī trases kvalitāte ir daudz labāka, nekā tā bija pagājušajā gadā,” stāsta Erasts.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts