Talsu volejbolistes veiksmīgi uzsāk sezonu!

Talsu volejbolistes veiksmīgi uzsāk sezonu!

Pirmās sacensības volejbolā oktobra vidū ir aizvadījušas Talsu novada Sporta skolas U14 grupas meitenes. Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņā jauniešiem, 1. posmā mūsu meitenēm pirmajā dienā bija jāaizvada 3 spēles, kurās gūta viena uzvara pret KNSS/Skrunda (2:0), piedzīvoti divi zaudējumi pret Liepājas SSS(0:2) un Kuldīgu 2 (1:2). Otrajā dienā meitenēm divas spēles – vienā uzvara pret Gulbenes novada BJSS(2:0), bet zaudējums pret Kuldīgas 1. komandu (0:2).

Ar lielisku sniegumu jauno sezonu ir uzsākušas U-13 grupas volejbolistes trenera Reiņa Kalniņa vadībā. Rudens kausa izcīņā meitenes aizvadīja 4 spēles, visās spēlēs meitenes parādīja labu sniegumu un izcīnīja uzvaras – Liepājas SSS (3:1), Jelgavas novada sporta centrs (3:1),  RVS 2.komandu (3:1) un RVS 4. komandu (3:1).

Trenere Santa Roze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts