Talsu slēpotāji „FISCHER Ziemas skolēnu čempionātā” un Latvijas čempionātā distanču slēpošanā.

Talsu slēpotāji „FISCHER Ziemas skolēnu čempionātā” un Latvijas čempionātā distanču slēpošanā.

10.martā daži mūsu jaunie slēpotāji devās uz Siguldu, kur piedalījās noslēdzošajā Fischer Ziemas skolēnu čempionātā. Jaunākajā grupā piedalījās 37 dalībnieki. Izcilu rezultātu izdevās uzrādīt Adrianam Šņoriņam, kurš 600m klasiskā stila distancē izcīnīja 1.vietu, Valters Bresme izcīnīja 6.vietu, Olivers Bresme izcīnīja 9.vietu. Sacensību 4 posmu kopvērtējumā augsto 4.vietu izcīnīja Valters Bresme. V12 grupā 1,2km brīvā stila distancē arī labs sniegums mūsu slēpotājiem – Kristiāns Kārlsbergs 5.vietā, Rainers Balodis 7.vietā. V16 grupā 3,6km distancē kārtējo reizi uz goda pjedestāla Aksels Bresme – viņam 3.vieta. Kopvērtējumā Akselam 4.vieta, jo viņš izlaida vienu posmu.

11.un 12. martā, jau daudz kuplākā skaitā, piedalījāmies Latvijas čempionātā distanču slēpošanā trešajā noslēdzošajā posmā, kas notika Madonā. Laika apstākļi – ļoti silti, trase diezgan slapja un līdz ar to „smaga’’, bet tas netraucēja slēpotājiem doties spraigās cīņās. Sacensības iesāka vīri ar komandu sprinta distanci, kur komandā 2 dalībnieki un pārmaiņus katram jānoslēpo 3×1,7km distance. Latvijas čempionāta ieskaitē mūsu Talsu pakalnu sporta kluba dueti svinēja dubultuzvaru – 1.vietā Gints Lūsis un Kārlis Vanags 2.vietā Sporta skolas pārstāvis Jānis Šņoriņš un Talsu pakalnu sporta kluba sportists Juris Damškalns.

Jauniešu grupas sacentās stafešu slēpojumos, kur komandā 3 cilvēki. V14 grupā dalībnieki veica 3×2,5km distanci, cīņā par godalgoto trijnieku iesaistījās arī mūsu komanda, bet šoreiz nedaudz pietrūka un finišā 4.vieta Ulvim Krišmanim, Kristeram Kalašņikovam un Rinaldam Alksnim. Visspraigākās cīņas un visvairāk komandu bija V12 grupā, kur 13 komandas veica 3x2km distanci. Gaidītajā cīņā par uzvaru iesaistījās mūsu 1.komanda, kas otrajā posmā izvirzījās līderpozīcijās, bet Alūksnes komanda tomēr distances pēdējā kilometrā spēja mūs panākt un par 3 sekundēm aizslēpot priekšā, līdz ar to mūsu puiši – Kristiāns Kārlsbergs, Adrians Šņoriņš un Rainers Balodis augstajā 2.vietā. Otra mūsu komanda, kurā startēja Aleksis Samcēvičs, Valters Bresme un Olivers Bresme sasniedza 7.rezultātu.

12.martā dalībnieki sacentās klasiskā stila distancē. Laika apstākļi palika arvien siltāki, līdz ar to slēpes sagatavot sacensībām bija ļoti grūti. Distancē „smagi” gāja kā lieliem tā maziem un visām komandām – bez izņēmuma. Vislabāk no mūsu vīriem esošos apstākļus un 15km distanci masu startā spēja pārvarēt Juris Damškalns izcīnot 4.vietu, Jānis Šņoriņš 7.vietā, Kārlis Vanags 8.vietā un Gints Lūsis 9.vietā. V16 grupā 10km distancē labas pieredzes sacensības Artūram Zaļupem – 12.vieta. V14 grupā 5km distancē Ulvis Krišaminis 14.vietā, Kristers Kalašņikovs 18.vietā. V12 grupā 2,5km distancē 5.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 8.vietā Adrians Šņoriņš, 11.vietā Rainers Balodis, 18.vietā Aleksis Samcēvičs, 19.vietā Rinalds Alksnis, 24.vietā Olivers Bresme. S12 grupā 2km distancē sīvā cīņā 3.vietu spēja izcīnīt Karīna Bernāne. V10 grupā 1km distancē 8. vietā Rainers Krišmanis, S10 grupā 1km distancē Ance Volanska augstajā 4.vietā.

Vēl mūsu biatlonistiem atlikušas pēdējās sezonas sacensības jau nakamajā nedēļas nogalē Madonā, kur notiks cīņa par Latvijas kausu biatlonā.

Treneri – Andris Šņoriņš, Kaspars Sakniņš, Reinis Korsūnovs, Jānis Neimanis.

Attachment6(6) Attachment4(1) Attachment3(1) Attachment2(1) Attachment1(1)

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts