Talsu pilsētas svētku sporta pasākumi

Talsu pilsētas svētku sporta pasākumi

Talsu pilsētas svētku ietvaros 1.un 2.jūlijā  pie Talsu sporta nama notika dažādas sporta aktivitātes. Sestdien, spītējot laikapstākļiem Talsu novada Sporta skola sadarbībā ar Talsu Tautas namu organizēja Skrējienu apkārt Vilkmuižas ezeram. Tajā piedalījās 42 dalībnieki. Bērnu skrējienā 500 m distancē 1.vietu izcīnīja Adrians Māris Šņoriņš, 2.vietu – Raivo Kudrjavcevs, bet 3.vietu Rainers Krišmanis. Meitenēm 1.vietā Šarlote Greivule, 2.vietā Annija Šņoriņa, 3.vieta Beātei Bīriņai. Jauniešu grupā, kuri veica 3,5 km distanci, 1.vietu izcīnīja Rinalds Alksnis, 2.vieta Martinam Svitiņam, bet 3.vieta Matiasam Danielam Grīnbergam. Jaunietēm nepārspēta palika Amanda Sula. Tautas klasē 1.vietu izcīnīja Artūrs Silgals, aiz sevis 2.vietā  atstājot Gati Kivrinu, bet 3.vieta Jurijam Šīmanim. Sievietēm 1.vieta Ievai Grīnbergai no Valdemārpils. Sporta klasē distance bija krietni garāka – 5,2 km. 1.vieta Andrim Lejam, 2.vieta Mārcim Karlsbergam, bet 3.vieta Tomam Stupelem. Sievietēm 1.vieta Elīnai Siliņai, 2.vieta Denisai Preimanei. Nūjošanā 1.vietu ieguva Vineta Leimane no sporta kluba „Nūjo Jūrmala”. Visi dalībnieki ieguva piemiņas medaļas, bet 1.-3.vietu ieguvēji tika pie diplomiem un balvām.

Tajā pašā laikā norisinājās 3×3 basketbols. Lietus un milzīgās peļķes spēli padarīja īpaši ekstremālu. Basketbolā piedalījās 7 komandas no Talsiem, Rīgas, Kandavas, Kuldīgas, Ventspils un Sabiles. 1.vietu izcīnīja komanda „SLOTS” no Rīgas, 2.vieta komandai „EMIŅI” no Kandavas, bet 3.vieta „Talsi 1” komandai. Uzvarētājus apbalvoja mūsu basketbola zvaigznes Jānis un Artūrs Strēlnieki. Basketbola treneris Mārtiņš Ziediņš bija sajūsmā par pasākumu un pauda vēlmi to atkārtot plašākā mērogā un vairākām vecuma grupām.

Svētdien, Vilkmuižas ezerā notika Talsu pilsētas svētku airēšanas sacensības „Tautas laivu” klasē. Tajās varēja piedalīties dalībnieki, kuri vecāki par 12 gadiem. Komandās bija pa 4 dalībniekiem. Sacensībās startēja 8 komandas. Daži dalībnieki airēja pirmo reizi, tāpēc neizpalika pelde Vilkmuižas ezerā. 1.vietu izcīnīja komanda „Ašie” (R.Vītols, A.Vītols, R.Akmens, O.Ziemelis); 2.vietā komanda „Sporta skola” ( K.Sakniņš, R.Akmens, R.Korsūnovs, K.Vanags); 3.vieta komandai „Bez gumijas” (K.Ozoliņš, K.Znotiņš, R.Ozolnieks, D.Sidra). Pasākums bija pozitīvām emocijām bagāts.

Paldies visiem, kas palīdzēja pasākumu organizēšanā, atbalstītājiem un dalībniekiem.

 

Linda Bresme

Talsu novada Sporta skolas

direktora vietniece izglītības jomā

image(152) - Copy image(151) - Copy image(150) - Copy image(149) - Copy image(148) - Copy image(147) - Copy image(146) - Copy image(145) - Copy image(144) - Copy image(143) image(142) image(141) image(140)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts