Talsu Pieaugušo atklātais čempionāts badmintonā.

Talsu Pieaugušo atklātais čempionāts badmintonā.

Pirmo reizi Talsu Pieaugušo atklātais čempionāts nenotika Talsos, bet gan Stendes sporta zālē. Pateicoties atsaucīgajam zāles pārzinim K.Pētersonam, mēs varējām jau iepriekšējā vakarā bez steigas sagatavot zāli sacensībām. Uz šīm sacensībām bija sabraukuši dalībnieki no vairākām pilsētām – Liepājas, Jelgavas, Rīgas, Ozolniekiem, Talsiem, kā arī W.Harders no Zviedrijas.
Vislielākais dalībnieku skaits pieteicās vīriešu “B” grupā. Šajā grupā spēlēja 16 sportisti. Šajā grupā visspēcīgākais bija Liepājnieks Gunārs Granovskis kurš sīvā cīņā trijos setos uzvarēja talsinieku Paulu Spruģevicu. Par trešo vietu savā starpā cīnījās divi talsinieki Artūrs Medjanovs ar Kasparu Valbergu. Šoreiz A.Medjanovs uzvarēja un ieguva 3.vietu, atstājot K.Valbergu 4.vietā. Par piekto un sesto vietu cīnījās W.Harders ar M.Putniņu (TNSS). Šajā spēlē M.Putniņš piekāpās W.Harderam un W.Harders ieguva 5.vietu, M.Putniņš 6.vietu. Par septīto vietu cīnījās talsinieks R.Reinfelds pret Talsu sporta skolas audzēkni K.Vārnu. Šoreiz R.Reinfelds ieguva 7.vietu, bet K.Vārna 8.vietu. Atiecīgi 9.vietā – I.Mozga, 10.vietā – G.Leska, 11.vietā M.Avotiņš, 12.vietā-A.Zanders, 13.vietā- O.Krūzmētra, 14.vietā – R.Meženieks, 15.vietā – M.Nagobads, 16.vieta M.Miķītim.
Šajās sacensībās bija iespēja spēlēt arī “C” grupā. Šajā grupā bija astoņi spēlētāji. Un pirmās trīs vietas ieguva Talsu sporta skolas audzēkņi. M.Vārna ieguva 1.vietu, M.Bisenieks 2.vietu, P.Kandis 3.vietu, bet Marks Baorui Wu no Ozolniekiem ieguva 4.vietu, K.Ērglis 5.vietu, A.Einštāls 6.vietu, A.Zaķis 7.vietu, bet Mārcis Beinarovičs, būdams visjaunākais šajā grupā, ieguva 8.vietu.
Sacensībās piedalījās arī sievietes “C” grupā. Šajā grupā piedalījās tikai seši dalībnieki. Šoreiz vislabāk veicās liepājniecei Katrīnai Bušai, kura ieguva 1.vietu atstājot aiz sevis otrajā vietā Talsu sporta skolas audzēkni Nikolu Kalniņu. Trešo vietu izcīnīja Kristijāna Mirecka, bet Laine Dreismane no Ozolniekiem ieguva 4.vietu. Piekto vietu ieguva Sabīne Alika, bet sesto vietu ieguva Rebeka Stašāne.
Sacensību organizatori pateicas A.Pekmanim par atbalstu sacensību organizēšanā un sagādātajām balvām.
Sacensību organizātors E.Kviesis.
29.02.2016

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts