„Talsu NSS/Krauzers” U16 florbolisti izcīna Latvijas čempionāta 2.divīzijas zeltu!

„Talsu NSS/Krauzers” U16 florbolisti izcīna Latvijas čempionāta 2.divīzijas zeltu!

 

Saspringtā mačā ar 5:2 „Talsu NSS/Krauzers” pārspēja „Kalsnava/Madona” vienaudžus un kļuva par Latvijas bērnu un jauniešu čempionāta 2.divīzijas čempioniem.

Talsinieki regulāro čempionātu deviņu komandu konkurencē noslēdza 2.vietā, 16 spēlēs izcīnot 14 uzvaras, abus zaudējumus piedzīvojot tieši pret „Kalsnava/Madona” vienību, izbraukumā ar 6:11 un mājās ar 4:6. Otrā vieta mūsējiem ļāva automātiski iekļūt čempionāta pusfinālā. Pusfinālā „Talsu NSS/Krauzers”  spēkojās ar „FBK Riga Rockets”, kura regulāro čempionātu noslēdza 6.vietā un ceturtdaļfinālā diezgan negaidīti no tālākās cīņas izslēdza trešajā vietā esošos „FBK SĀC”. Tas laikam arī bija maksimums, ko rīdzinieki bija spējīgi parādīt šajā čempionātā, jo pusfināls izvērtās diezgan viegls, viesos uzvara ar 8:2, bet mājās rīdzinieki tika „nopērti” ar 14:0.

Lai arī regulārā čempionātā pret „Kalsnava/Madona” tika piedzīvoti divi zaudējumi, uz finālu talsinieki devās ar lielu pārliecību, jo abas spēles pret „Kalsnava/Madona” talsiem bija iztrūkuši vieni no vadošajiem spēlētājiem.

Mūsējie dominēja laukumā no spēles pirmās minūtes, bet pretinieki atbildēja ar retiem, bet bīstamiem pretuzbrukumiem. Pirmos vārtus par labu talsiniekiem guva Mariss Bergmanis, bet perioda beigās madonieši rezultātu izlīdzināja realizējot skaitlisko vairākumu.

Otrajā periodā vēlreiz precīzs Mariss Bergmanis, kamēr mūsējo vārti paliek neskarti- 2:1.

Trešā perioda sākumā, lielisku piespēli Valteram Kalnietim izdara Valters Romaško un panāk 3:1, bet jau mirkli vēlāk savā vārtu priekšā neizdodas apturēt pretinieku, kurš rezultātu samazina līdz 3:2. Tuvojoties spēles beigām, pretinieks vairs neatļauj talsiniekiem tik brīvi kontrolēt bumbiņu, bet tas rezultējās ar diviem noraidījumiem. Abas reizes talsinieki skaitlisko vairākumu realizē, vispirms no Valtera Kalnieša piespēles vārtus gūst Andrejs Šķerbergs, bet otrajā vairākumā precīzs ir Mariss Bergmanis, kuru ar piespēli vārtu priekšā atrod Kristaps Kazlovskis. Atlikušajā laikā pretinieks īsti pat netiek pie bīstamiem momentiem un mūsējie svin pelnītu uzvaru ar 5:2.

 

 

Par spēles labāko spēlētāju mūsējo rindās tiek atzīts Mariss Bergmanis, kurš guva trīs vārtus, lielisks sniegums arī vārtsarga Kristiāna Ralfa Lavendela izpildījumā, kurš atvairīja 21 no 23 pretinieku metieniem un kopumā izslēgšanas spēlēs atvairīja 92.98% pretinieku metienu.

gggggg

labākais spēlētājs Talsu NSS – Mariss Bergmanis

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts