„Talsu NSS/Krauzers U14” florbolisti dominē Latvijas čempionātā un izcīna trešo čempionu titulu pēc kārtas

„Talsu NSS/Krauzers U14” florbolisti dominē Latvijas čempionātā un izcīna trešo čempionu titulu pēc kārtas

Jau trešo gadu pēc kārtas par Latvijas jauntnes florbola čempioniem kļuvuši 2003./2004.gadā dzimušie Talsu florbolisti. 14 regulārā čempionāta spēlē „Talsu NSS/Krauzers U14 izcīnīja 13 uzvaras, uzrādod gan visvairāk iemesto, gan vismazāk ielaisto vārtu rādītāju. Izcīnītā 1.vieta regulārajā čempionātā, garantēja komandas iekļūšanu pusfinālā, kur komanda tikās ar „FS Masters/Ulbroka” florbolistiem. Pirmajā spēlēizbraukumā „Talsu NSS/Krauzers U14” uzvarēja ar 3:1. Nelielas bažas bija atbildes spēles Talsos, jo nepatīkamā savainojumā iedzīvojās viens no komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem Mariss Bergmanis. Lielisku aizstājēju Bergmanim izdevās atrast Marisa Šķubura personā. Mariss Šķuburs komandai pievienojās tikai pēc jaunā gada, bet jau lieliski iejuties komandā un pusfināla otrajā spēlē pret „FS Masters/Ulbroka” guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot „Talsu NSS/Krauzers U14” izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 6:1.

Finālā „Talsu NSS/Krauzers U14” tikās ar „Ķekavas Bulldogs” jauniešiem, kuri pusfinālā veiksmīgi tika galā ar „Talsu NSS/Krauzers U14” iepriekšējo sezonu fināla pretinieci „Lielvārdi”. Finālā ātri tika pārvarēts starta drudzis, rezultātu ar metienu tuvajā vārtu „devītniekā” guva Rihards Upītis, vēl pirmajā periodā precīzs bija Roberts Armands Ragovskis. Otrajā periodā pārsvaru līdz 3:0 palielināja Valters Kalnietis. Trešajā periodā vēlreiz precīzs Kalnietis un aizsargs Markuss Skadiņš. Diemžēl 13 sekundes pirms cīņas beigām atļāvām ķekavniekiem gūt goda vārtus, tādejādi mazliet svētkus pabojājot vārtsargam Ričardam Ķīlim, kurš lieliski aizvadījis pēdējās trīs spēles, ne reizi neielaižot vairāk par vieniem vārtiem. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts tieši Ričards, kurš atvairīja 14 no 15 pretinieku metieniem.

185

 

Foto. Priekšējā rinda kreisās- Daniels Karlsons, Valters Romaško, Dilans Kronentāls, Sandijs Gabriels Siliņš, Ričards Ķīlis, Mariss Šķuburs, Martins Dambergs.

Otrā rinda no kreisās- Talsu NSS direktors Kaspars Sakniņš, Latvijas izlases kapteinis Artis Raitums, SIA „Krauzers” valdes priekšsēdētājs Andis Araks, Klāvs Araks, Rihards Upītis, Roberts Ragovskis, Markuss Skadiņš, Mariss Bergmanis, Roberts Arājs, Andrejs Šķerbergs, treneris Mārtiņš Maķevics, Valters Kalnietis.

 

Rezultatīvākie spēlētāji

rez.spēlētāji

Vārtsargu statistika

vārtsargu statistika

 

Florbola treneris : Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts