„Talsu NSS/Krauzers U12” florbolisti kļūst par Latvijas čempioniem!

„Talsu NSS/Krauzers U12” florbolisti kļūst par Latvijas čempioniem!

„Talsu NSS/Krauzers U12” Latvijas čempionāta finālā tikās ar „Lielvārde/Sporta punkts” florbolistiem. Regulārajā čempionātā abas komandas tikās divas reizes, no kurām viena uzvara talsiniekiem ar 4:2 un viena Lielvārdei ar 4:3. Galvenais uzdevums mūsējiem bija neitralizēt čempionāta rezultatīvāko spēlētāju Oskaru Tutānu un uzlauzt „Lielvārde/Sporta punkts” lieliski strādājošo aizsardzību. Neviena no komandām mačā nebija favorīts, bet nedaudz par labu Lielvārdei svaru kausus nosvēra tas, ka spēle notika Lielvārdē uz speciāli florbolam paredzētā seguma, kāds Talsos vēl joprojām nav.

Lielā fanu pulka atbalstīti, mūsējie pirmo periodu iesāka daudz apņēmīgāk, un pirmā perioda vidū pēc Martina Damberga piespēles vārtus guva Valters Kalnietis. Kopā pirmajā periodā mūsējie izdarīja 10 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr lielvārdieši tikai divus. Otrajā periodā cīņas gaita nedaudz izlīdzinājās, bet vārtos lielisks bija Ričards Ķīlis un vārti palika neieņemti, kamēr Mariss Bergmanis pēc Dilana Kronentāla piespēles panāca jau 2:0 par labu Talsiem. Trešais periods iesākās ar lielvārdiešu noraidījumu par pārlieku uzkavēšanos ģērbtuvēs, un pašā skaitliskā vairākuma beigās jau 3:0 panāca Martins Dambergs, kuru labā metiena pozīcijā atrada Rihards Upītis. Perioda vidū savus otros vārtus spēlē guva Mariss Bergmanis, panākot jau 4:0, kas Lielvārdei jau piecas minūtes pirms cīņas beigām, lika pieņemt lēmumu vārtsargu mainīt pret sesto laukuma spēlētāju. Talsinieki turpināja lieliski aizsargāties un divdesmit sekundes pirms cīņas beigām tukšos vārtos bumbiņu raidīja Andrejs Šķerbergs, uzstādot gala rezultātu – 5:0. Par mača labāko spēlētāju „Talsu NSS/Krauzers U12” rindās tika atzīts vārtsargs Ričards Ķīlis, kuram šī bija jau piektā „sausā” spēle šajā sezonā, bet kopumā gribu uzteikt visu komandu, kas lieliski neitralizēja gan pretinieku līderus, pa vārtiem atļaujot uzmest tikai deviņas reizes. Komandā spēlēja- Sandijs Gabriels Siliņš, Mariss Bergmanis, Markuss Skadiņš, Daniels Karlsons, Ričards Ķīlis, Roberts Ragovskis, Dilans Kronentāls, Rihards Brizga, Martins Dambergs, Andrejs Šķerbergs, Valters Romaško, Valters Kalnietis, Arnis Folmanis, Klāvs Araks un Rihards Upītis. Komandas treneri Mārtiņš Maķevics un Kārlis Treimanis.

 

„Talsu NSS/Krauzers U16” – Latvijas vicečempioni.

1999./2000.gadā dzimušie Talsu Sporta skolas audzēkņi līdz šim bija izcīnījuši savā vecuma grupā gan sudrabu, gan bronzu un mērķis bija tikai viens­– tikt pie ilgi kārotajām zelta medaļām. Apstākļus pateicīgākus darīja arī fakts, ka jau pirmajā kārtā izstājās čempionāta galvenie favorīti „Lielvārde”. Finālā mūsējiem bija jātiekas ar „Rubenes” vienaudžiem, pār kuriem Talsi regulārajā čempionātā bija pārāki abas reizes. Dēļ lielās vēlmes uzvarēt, talsinieki mačā bija pamatīgi „sasieti” un šoreiz „pankūka piedega” pamatīgi, jo kamēr mūsējie mocījās nevis spēlēja, rubenieši bija atraisīti, un viņiem izdevās viss iecerētais. Pirmajā periodā jau 2:0 par labu „Rubenei”. Otrajā periodā vēl lielāks izmisums iestājās talsinieku rindās, kad „Rubene” precīzi noslēdza teju vai katru pretuzbrukumu, un tikai pateicoties Jāņa Ragovska trim gūtiem vārtiem, cerība uz pozitīvu iznākumu palika arī uz trešo periodu – 3:7. Trešajā periodā talsinieki izmantoja katru iespēju, lai mainītu vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Divi vārti tika atgūti, bet divas reizes arī vārtsargs nepaspēja atgriezties savā cietoksnī, spēlei noslēdzoties ar 5:10. Talsinieki regulāro čempionātu noslēdza, ielaižot vismazāk vārtu, līdz ar to šo spēli var droši nosaukt par sezonas sliktāko. Par labāko talsinieku rindās atzina Jāni Ragovski, kurš guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Aizmirstot šo spēli, Latvijas čempionāta sudraba medaļas, protams, ir labs sasniegums un šo panāku kaldināja- Matīss Švēdenbergs, Toms Blumbahs, Adrians Muzikants Spēlmanis, Toms Arājs, Armands Budreika, Martins Rūsa Jansons, Valters Kasjaņenko, Deniss Grundmanis, Ginters Āboliņš, Viesturs Rubenis, Jānis Ragovskis, Pauls Renāts Šteinbergs, Martins Rodrigo Zīds, Kristers Dulverks un Rūdis Laizāns, treneri Mārtiņš Maķevics un Kārlis Treimanis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts