„Talsu NSS/Krauzers” līderi trijās vecuma grupās

„Talsu NSS/Krauzers” līderi trijās vecuma grupās

Aizvadītajā nedēļā daudz aizraujošu cīņu florbola laukumos. U10 vecuma grupā „Talsu NSS/Krauzers U10” kārtējā Latvijas čempionāta posmā Engurē ar 10:1 sagrāva „Ogres Vilkus”, bet ar 9:2 bija pārāki pār „Rīgas Lauvām” svinot piekto uzvaru sešās spēlēs.
U11 posmā Liepājā „Talsu NSS/Krauzers U11” ar 7:1 sagrāva Latvijas vicečempionus „Lielvārde” vienaudžus, bet pēc tam arī paši piedzīvoja pirmo zaudējumu čempionātā ar 4:7 piekāpjoties Cēsu „Lekringam”. Pēdējā spēle beidzās jau otrajā periodā, kad divpadsmit vārtu pārsvaru bijām iekrājuši pret „Inčukalns/Coyote” un cīņu noslēdzām ar 14:2. Pēc aizvadītā posma talsinieki ieņem pirmo vietu ar piecām uzvarām sešās spēlēs.
U12 grupā „Talsu NSS/Krauzers U12” turpina 100%, uzvaras izcīnot visās četrās spēlēs, turklāt divas pēdējās spēles neskarti palikuši mūsu vārti- 6:0 pret „Valmiera/BSS” un 12:0 pret „Rīgas Lauvām”.
U14 grupā, kur mūsējie šosezon neklājas tik labi, izdevās tikt pie pirmā panākuma ar 7:4 uzvarot „Rīgas Lauvas”
U16 grupa arī turpina bez zaudējumiem, trijās spēlēs izcīnot tikai uzvaras- 2:1 pret Lielvārdi, 12:2 pret Cēsīm un 6:4 pret FK „Rīga”
Tikmēr Virslīgā „Talsi/Krauzers” aizvadīja spēli pret šīs sezonas līdervienību „Lielvārdi”, kas piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu desmit spēles un pārliecinoši ieņem pirmo vietu. Talsinieki turējās godam, bet ik pa laikam pieļāva rupjas neuzmanības kļūdas, kas ļāva pretiniekiem gūt vieglus vārtus. 3:0 pēc pirmā perioda. Otrajā periodā Sandis Bērziņš pēc Haralda Rozes piespēles atklāja rezultātu arī talsiniekiem. 4:1 pēc otrā perioda. Trešās trešdaļas sākumā Jāni Ragovski ar noteikuma pārkāpumu aptur pretinieks un tiek nozīmēts soda metiens uz Lielvārdes vārtiem, kuru realizē Mārtiņš Maķevics. Diemžēl tuvāk pietuvoties neizdodas, turklāt zaudēti tiek vēl divi vārti. Cīņas beigās vēl vieni atgūti vārti spēlējot sešiem pret pieci- no Mārtiņa Maķevica piespēles vārtus gūst Deivids Barkovskis.
Pēc aizvadītās spēles talsi ar 11 punktiem turpina cīnīties par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, dalot 8-10.vietu ar Liepājas „Kuršiem” un FK „Rīgu”. Nākošā spēle sestdien 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijā.

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts