„Talsu NSS/Krauzers” Elvi Virslīgā uzvar visās decembra spēlēs un pakāpjās uz sesto vietu

„Talsu NSS/Krauzers” Elvi Virslīgā uzvar visās decembra spēlēs un pakāpjās uz sesto vietu

Decembra sākumā komanda tikās ar Elvi Virslīgas jaunpienācējiem „Ogres Vilkiem” un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7:3. Lai arī rezultāta starpība nebija pārāk liela, mača uzdevums- pārliecinoši kontrolēt spēles gaitu un pacietīgi izspēlēt līdz tiešām reālām vārtu gūšanas iespējām, tika izpildīts un šaubas par spēles uzvarētāju nevienu brīdi neradās.

Pagājušajā sestdienā talsinieki uzņēma „Rubenes” florbolistus, kuri uz doto brīdi ieņem trešo vietu turnīra tabulā. Pirmajā abu komandu tikšanās reizē Kocēnos pārāki bija „Rubenes” florbolisti ar 9:6. Ritēja līdzīga cīņa līdz pat spēles piecdesmitajai minūtei, kad rezultāts vēl bija 6:6, bet, pēc komandas „Talsu NSS/Krauzers”  rezultatīvākā spēlētāja Toma Bitmaņa acs savainojuma, rubenieši nosvēra svara kausus par labu sev un talsiniekiem mājās nācās doties ar zaudējumu. Talsinieki atbildes spēlei bija labāk sagatavojušies un arī noskaņojušies, ko ātri varēja redzēt arī uz rezultāta tablo. Jau spēles desmitajā minūtē rezultāts bija 6:0 par labu talsiniekiem. Rezultāta starpību pretinieks atlikušajā spēles daļā mazāku par četriem vārtiem vairs nespēja samazināt. Trešajā trešdaļā pretinieks vēl centās starpību samazināt, spēlējot sešiem bez vārtsarga, bet rezultātā talsinieki guva divus vārtus bumbiņu raidot tukšos vārtos, spēles beigās panākot 11:4. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Krišs Treimanis, kuram divi vārtu guvumi, bet rezultatīvākā spēlētāja gods Jānim Ragovskim, kuram trīs vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Svētdien „Talsu NSS/Krauzers” devās uz spēli Stalbē, kur krustoja nūjas ar iepriekšējās sezonas lielāko pārsteigumu „Pārgaujas” komandu, kura izcīnīja bronzas medaļas. Lai arī „Pārgauja” šosezon tik labu sniegumu kā pērn vairs nerāda, tieši viņi mūsējiem sagādājuši sezonas lielāko zaudējumu, sezonas atklāšanas spēlē Talsos sagraujot mūs ar 4:10.

Gatavi revanšam, talsinieki līdzīgi kā pret „Rubeni” ļoti labi aizvadīja pirmo trešdaļu, kura tika noslēgta ar 5:0. Lielisks sniegums, komandas trešās maiņas izpildījumā- vispirms savus pirmos vārtus Virslīgā guva Matīss Jorens Švedenbergs, bet mirkli vēlāk ar diviem vārtu guvumiem pievienojās vēl viens Virslīgas debitants Matīss Fogelis un viņu vienaudzis Emīls Krūmiņš. Otrajā trešdaļā pretinieku uzbrukuma līderis Gvido Lauga atgrieza savu komandu cīņā gūstot divus vārtus, un trešās trešdaļas sākumā Lauga panāca jau 3:5. Īstajā brīdī nāca Mareka Stančika un Jāņa Škutāna vārtu guvumi, kas ļāva drošu pārsvaru saglabāt līdz pat spēles beigām , izcīnot uzvaru ar 7:4.

Komandas spēlējošā trenera Arta Raituma komentārs pēc cīņām nedēļas nogalē:

„Spēlei pret „Rubeni” komanda bija labi gatavojusies un izanalizējusi iepriekšējo savstarpējo spēli, kas deva veiksmīgu spēles sākumu un labvēlīgu rezultātu uz tablo. Ļoti labi un produktīvi nospēlēja Jānis Ragovskis, kam kopumā par spēli 3+3, kā arī svarīgus vārtus guva Krišs Treimanis, kas apklusināja „Rubenes” centienus izglābties!

Pret „Pārgauju” ļoti labs spēles sākums un 3.maiņas pienesums vārtu izteiksmē (Fogelis un Krūmiņš) nodrošināja 5:0 pārsvaru pēc 1.perioda. Ko veiksmīgi noturējām līdz spēles beigām! 2. un 3. periods ļoti slikts no spēles uzbrukumā, kur pārsvarā darbojāmies tikai no aizsardzības un uz pretuzbrukumiem! Bet laikam labāk slikta spēle un 3 punkti tabulā!”

 

Pēc šīm uzvarām talsinieki pakāpušies uz turnīra sesto vietu un cīņas turpinās janvāra mēnesī, kad būs jāaizvada trīs ļoti svarīgas spēles ar Liepājas „Kuršiem”, Bausku un Ķekavu.  Bet vēl šajā gadā četriem „Talsu NSS/Krauzers” spēlētājiem- Andrim Blumbaham, Tomam Bitmanim, Artim Raitumam un Jānim Ragovskim priekšā Latvijas vīriešu izlases treniņkriss treimanis(1)nometne, kurā vīri gatavosies Pasaules čempionāta kvalifikācijai, kura notiks februāra sākumā.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts