Talsu NSS/FK Laidze noslēdz 2018. gada sezonu Kurzemes telpu futbola līgā

Talsu NSS/FK Laidze noslēdz 2018. gada sezonu Kurzemes telpu futbola līgā

Šogad,  pirmo reizi mūsu novada spēcīgākie telpu futbolisti startēja Latvijas Republikas 1. līgā, tādēļ spēlētājiem, kuriem nav vēl uzkrāta spēļu pieredze, bija iespēja spēlēt Kurzemes telpu futbola līgā. Šajā līgā Talsu NSS/FK Laidze sastāvā tika pieteikti gados jauni un talantīgi futbolisti. Mūsu komanda bija jaunākā čempionātā. Pirms sezonas komandas mērķis bija dot iespēju jaunajiem spēlētājiem spēlēt un krāt pieredzi, jo pēc dažiem gadiem tieši šie jaunieši būs komandas balsts 1. līgā.

Čempionātam bija pieteikušās piecas komandas: Ventspils augstskola, Saldus SS, FC Nikers, FK Bandava/Priekule un Talsu NSS/FK Laidze. Čempionāta  spēcīgākā komanda bija Ventspils augstskola, kas pelnīti arī uzvarēja. Mūsu jaunie puiši palika pēdējā vietā, bet ar uzkrātu pieredzi un daudziem komplimentiem no pretinieku komandām. Mūsu komandas jaunie spēlētāji cīnījās katrā spēlē, un daudz netrūka, lai atņemtu punktus pretiniekiem. Komanda neuzvarēja nevienu spēli, kaut gan vairākās spēlēs bija pat vadībā otrā puslaika vidū. Spēlētājiem pietrūka pieredzes pieaugušo futbolā, tāpat viņi vēl atpaliek fiziskajos parametros un sagatavotībā, salīdzinot ar pretinieku spēlētājiem. Lielākā daļa komandas puišu ir dzimuši 2002. un 2001.gadā. Spēlēja tikai daži nedaudz vecāki spēlētāji- Kārlis Paegle, Rūdis Šnēbergs, Sandis Braunfelds un Edmunds Ratenieks. Komandai mājas laukums bija Sabiles sporta centrs, kur komandu vienmēr atbalstīja liels skatītāju skaits- paldies viņiem par to!

Spēlējot pret čempionāta uzvarētāju  komandu Ventspils augstskolu, tika piedzīvoti zaudējumi 0:6 un 4:8. Pret 2. vietu  – Saldus SS 7:9 un 4:5, pret 3. vietu FC Nikers 0:2 un 2:9, pret FK Bandava/Priekule 7:10 un 5:10. Čempionāta trešais un mūsu komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 10 gūtiem vārtiem bija Kārlis Paegle, jāatzīmē, ka viņš ir arī 1. līgas komandas rezultatīvākais spēlētājs. Talsu NSS/FK Laidze ieguva „Fair Play” balvu- komanda saņēma vismazāk dzeltenās un sarkanās kartiņas. Ļoti labu sezonu aizvadīja mūsu komandas aizsardzības balsts Sandis Braunfelds, vairākās spēlēs lieliski vārtos darbojās Kristiāns Hartmanis un Mārcis Buks. Vēl bez šiem nosauktajiem spēlētājiem komandā spēlēja- Kārlis Neilands, Indriķis Ošenbergs, Dāvis Daniels Kaņeps, Rainers Mackevičs, Edmunds Ratenieks, Damars Ratenieks,Toms Kristiāns Grīslis, Jans Selifanovs, Linārs Tīrums, Renards Krišjānis, Rūdis Šnēbergs, Sentis Krūmiņš, Artūrs Silgals, Niklāvs Kārlis Eņģelis. Lielākā daļa šo jauno spēlētāju palīdzēs arī 2. līgas komandai vasaras sezonā. Liels paldies Talsu novada Sporta skolai, spēlētājiem, vecākiem un visiem atbalstītājiem. Uz drīzu tikšanos nākamajās futbola spēlēs.

 

 

Futbola treneris Jānis Motivāns

2.liga Kurzeme(1)

Augšējā rindā no kreisās: Rūdis Šnēbergs, Indriķis Ošenbergs, Kārlis Paegle, Rainers Mackevičs, Jans Selifanovs, Linārs Tīrums, Kārlis Neilands, Damars Ratenieks. Apakšējā rindā no kreisās: Dāvis Daniels Kaņeps, Toms Kristiāns Grīslis, Renards Krišjānis, Kristiāns Hartmanis, Mārcis Buks, Edmunds Ratenieks.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts