Talsu NSS un Rojas U11 basketbolisti piedalās Baltic Winter Cup Igaunijā

Talsu NSS un Rojas U11 basketbolisti piedalās Baltic Winter Cup Igaunijā

No 12.-14.janvārim Talsu NSS un Rojas U11 basketbolisti piedalījās Baltic Winter Cup 2024, kas notika Igaunijā.

Zēniem šis bija pirmais turnīrs ārpus Latvijas. Kopumā 3 uzvaras un 2 zaudējumi. Basketbolisti cīnījās ar lielu azartu. Ar katru spēli tika uzlabots sniegums. Zēniem lielu prieku sagādāja iespēja divas reizes apmeklēt baseinu.

Turnīra MVP Haralds Otomers.

Treneris Mārtiņš Ziediņš izsaka pateicību vecākiem par atbalstu turnīra laikā.

Turnīrā piedalījās Gustavs Bārdiņš (Roja), Kārlis Dālderis (Roja), Olafs Enzelis (Roja), Ernests Haselbaums (Roja), Haralds Otomers (Roja), Rafaels Pralgausks (Roja), Jēkabs Zembahs (Roja), Daniels Lūsis (Talsi), Marks Stauģis (Talsi), Patriks Miltiņš (Talsi).

Treneri – Mārtiņš Ziediņš, Valdis Dombrovskis, Arkādijs Bajārs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts