Talsu NSS/TX koks noslēdz 1. līgas sezonu ar zaudējumu Latvijas Universitātes/ FS Masters komandai

Talsu NSS/TX koks noslēdz 1. līgas sezonu ar zaudējumu Latvijas Universitātes/ FS Masters komandai

Otrdien, 27. februārī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika Playoff izslēgšanas 3. spēle – Talsu NSS/ TX koks  pret Latvijas Universitāte / FS Masters komandu.

Spēles rezultātā Talsu komanda zaudēja pretinieku komandai – 5:7.

“Ar zaudējumu noslēdzās 1.līgas sezona. Darījām visu, lai uzvarētu un pagarinātu sēriju, bet diemžēl pretinieks trešās trešdaļas noslēgumā iemeta 3 bezatbildes vārtus,” stāsta Artis Raitums.

Treneris uzsver, ka kopumā sezonā gāja kā pa kalniem. Sezonas gaitā bija ļoti mainīgs sastāvs, līdz ar to arī rezultāts mainījās laukumā. Regulārās sezonas noslēgumā florbolisti spēja sakoncentrēties uz katru spēli un veidot gatavu komandu izslēgšanas spēlēm, bet diemžēl pretinieku komanda bija pārāk spēcīga, lai viņus uzvarētu.

“Daudziem šī bija debijas sezona pieaugušo florbolā. Gūtu lieliska pieredze, kuru izmantot turpmāk! Paldies komandas atbalstītājiem! Tagad jauniešiem koncentrēšanās gan uz jauniešu čempionāta spēlēm U15 un U16 vecuma grupās, kā arī dažiem izslēgšanas spēles Virslīgas komandas sastāvā,” komentē treneris Artis Raitums.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts